High League

[VIDEO] Jacek Murański wystąpi w serialu TVP 1! „Ojj, będzie żarło”

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych freak fighterów w Polsce, Jacek Murański, już niedługo ponownie zagości na ekranach telewizorów! Stary „Muran” pochwalił się w social mediach swoją nową rolą.

Dotychczas Murański stoczył trzy pojedynki w MMA, z czego dwa w rzymskiej klatce (arena o wymiarach 3 na 3 metry). Wszystkie z nich przegrał, a po raz ostatni oglądaliśmy go na FAME 16, gdzie w drugiej rundzie został skończony ciosami w dosiadzie przez Roberta Pasuta.

Stary „Muran” nie składa jednak broni i już 18 marca zadebiutuje w nowej federacji. Na gali High League 6 zmierzy się w pełnej złej krwi walce ze swoim wielkim wrogiem – Marcinem Najmanem. Pojedynek odbędzie się w boksie birmańskim z możliwością 15-sekundowego dobicia przeciwnika w parterze.

Jacek Murański ponownie zagra w serialu!

Jak poinformował sam Jacek Murański na swoich social mediach, wraca on do występowania w serialach, a dokładniej w najnowszej produkcji TVP 1 pt. „Krucjata”. Wcześniej występował on gościnnie w takich produkcjach, jak „Pierwsza miłość”, czy „Wojenne dziewczyny”. Freak fighter napisał, że jego postać jest mocno charakterystyczna i pisana jest „grubą kreską”.

– W tym roku na ekrany TVP1 ” wchodzi serial KRUCJATA prawo serii” z moją mocno charakterystyczną postacią.
Życie bywa przewrotne a losy mogą krzyżować się w nieoczekiwaną ZMIANĘ MIEJSC…
Ps. Moja postać pisana” grubą kreską ” i METODĄ STANISŁAWSKIEGO . Ojjjj będzie żarło gdyż życie pisze niewiarygodne scenariusze …a zawsze chodzi o SPRAWIEDLIWOŚĆ

Opis serialu:

Sprawdź!  HIGH League 4 typy, kursy i zakłady bukmacherskie. Jakie są typy na HIGH League 4?

Komisarz Jan Góra (pseudomin Mandżaro) usiłuje rozwikłać zagadkę serii zabójstw i porwań ludzi z pierwszych stron gazet. Wkrótce okazuje się, że kolejne odsłony doskonale zaplanowanej akcji „terrorystów” coraz bardziej koncentrują się wokół samego Mandżaro, a „swoim” nie można już ufać.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.