High League

Artur Szpilka kończy temat Denisa Załęckiego! „Ciężko mieć jakikolwiek szacunek do El Estrogena. Po pierwsze…”

Artur Szpilka ponownie został zapytany o Denisa Załęckiego. Uderzył we freak fightera i przyznał, że nie chce więcej poruszać tego tematu.

Pomiędzy zawodnikami były dobre relacje, aż do czasu ich pojedynku na gali High League. Starcie trwało zaledwie kilkadziesiąt sekund i zakończyło się kontuzją „Bad Boya”. Co ciekawe, jak sam w jednym z wywiadów stwierdził, uraz uratował życie „Szpili” i gdyby wyszedł od klatki zdrowy, to zwyciężyłby przez brutalny nokaut.

Szpilka mocno o Denisie

W ostatnich miesiącach kilkukrotnie dochodziło do mocnej wymiany zdań czy komentarzy w social mediach. Niedawno nawet Denis zapowiedział, że gdy powróci do zdrowia, wyjaśni sobie ze Szpilką wszystko w cztery oczy poza kamerami.

O całą sprawę w rozmowie z portalem mma.pl zapytany został o całą sprawę i przyznał, że nie ma już żadnego szacunku do Załęckiego:

– Powiem tylko trzy rzeczy na temat Denisa. Pierwsza, przed walką umówiliśmy się, że w razie przegranej nie będzie zganiał na kontuzję i weźmie to na klatę. Przy każdym wywiadzie mówi: „Gdyby nie kontuzja…”. Druga, umówiliśmy się, że o pewnych sprawach nie będziemy mówić w mediach.

– Ja nie mówiłem nic, a przy każdym wywiadzie wspomina o tym w mediach. Ja już straciłem do niego jakikolwiek szacunek. Ciężko mieć w ogóle jakikolwiek szacunek do niego. Trzecia, umówił się na walkę bokserską i zaczął kopać. To jest straszne. Koniec tematu „El Estrogena”.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.