FAME MMA

(VIDEO) Jacek Murański sprowokował Alana! Kwieciński rzucił mu wyzwanie! „Ty sprzedajna prostytutko”

Na wczorajszej konferencji FAME nie brakowało emocji. Padło wiele mocnych słów między innymi ze strony Jacka Murańskiego, który również znalazł się na scenie.

Już w maju na gali FAME 14 freak fighterzy będą mieli okazję wyjaśnić mocny konflikt. Mateusz Murański zmierzy się z Alanem Kwiecińskim w formule MMA. Pomiędzy nimi jest sporo złej krwi i mają już za sobą konfrontację, gdyż za kulisami spotkali się na jednej z gali freakowych.

Wygląda na to, że konflikt jest podobny, jak w sytuacji starcia z Tańculą, gdy znacznie większe dymy generował Jacek, który nawet nie był rywalem „Aroya”. To właśnie za jego sprawą dochodziło do większych awantur i ostrej wymiany zdań.

Jacek Murański ostro o Alanie Kwiecińskim

Alan Kwieciński miał już dość obraźliwych słów ze strony Jacka Murańskiego i postanowił rzucić mu wyzwanie. Freak fighter jest gotowy na jednej gali stoczyć dwie walki.

– Przestań mnie obrażać, bo nie wytrzymam zaraz. Skoro jesteście już tutaj we dwóch, to teraz mówię do włodarzy. Jestem gotowy, żeby 14 maja zawalczyć najpierw z Mateuszem, a następnie z tobą na jednej gali. Zróbmy to! Bo to jest taki sam konflikt.

Jacek Murański, nie odpowiedział nawet na słowa Kwiecińskiego, tylko powrócił do tematu, a chwilę później odpalił się razem ze swoim synem. Obaj atakowali Alana, próbując go sprowokować. W pewnym momencie Jacek nazwał go „sprzedajną prostytutką”.

Sprawdź!  Mateusz Murański faworytem na FAME 15! "Robią ze mnie RoboCopa. Tańculę wyniosą na noszach"

Dopiero po uspokojeniu sytuacji na scenie i pytaniu Sylwestra Wardęgi ojciec Mateusza odpowiedział na wyzwanie rzucone przez Alana:

– No ale tutaj jest porządek korporacyjny. Siadamy i rozmawiamy. Ja mam na celowniku dużo poważniejszą postać. Dla mnie jest priorytetem Tańcula.

Kursy bukmacherskie na walkę Alan Kwieciński vs Mateusz Murański

Według bukmacherów faworytem pojedynku jest Alan Kwieciński, który ma za sobą większe doświadczenie w sportach walki. Toczył on pojedynki zarówno w formule MMA, jaki i K-1.

Galę FAME 13 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

-> Otwórz konto i odbierz bonus

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.