FAME MMA

(VIDEO) Jacek Murański odpowiada na słowa „Wielkiego Bu” i trenera Maruszaka: „Jaki ban? Oczywiście, że trenuję w Gdańsku!”

Jacek Murański już w najbliższy weekend wystąpi w co-main evencie Fame MMA 16. W ostatnim czasie sporo mówiło się o tym, że freak fighter otrzymał zakaz trenowania w Gdańsku, jednak stary „Muran” wyśmiał te słowa!

-> Oglądaj Fame MMA 16 TUTAJ!

Nie ma co ukrywać, że rodzina Murańskich nie cieszy się najlepszą prasą w świecie freak fightów. Przede wszystkim wynika to z postaci seniora rodu, Jacka, który wdał się w szereg konfliktów, między innymi z Arkadiuszem TańculąAlanem Kwiecińskim, „Szalonym Reporterem”Sylwestrem Wardęgą oraz „Nitro” i „Takefunem”.

To zwłaszcza ten ostatni spór wywołał najwięcej kontrowersji. „Muran” twierdził, że Sergiusz Górski nie jest ojcem własnego syna, który tak naprawdę jest potomkiem Rafała Górniaka. Oprócz tego popularny YouTuber został nazywany rosyjskim agentem, a Jacek Murański często cytował i argumentował swoje twierdzenie wyrwanymi z kontekstu wypowiedziami „Nitrozyniaka”.

Stary „Muran” do swoich dotychczasowych dwóch walk z Arkadiuszem Tańculą przygotowywał się pod okiem Roberta Maruszaka. Sytuacja ta jednak miała się zmienić, co zdradził chociaż „Wielki Bu” w rozmowie z kanałem Antyfakty:

– Wolę się nie wypowiadać. Był to podopieczny mojego bardzo dobrego kolegi, pozdrawiam Robert. Ale chyba był, więc nie zapraszamy na salkę. Jacek nie przychodź. Co będziemy… Towarzyskie sprawy, Jacek zostań tam, gdzie jesteś. Jak zaczniesz mi teraz ubliżać w Internecie, to się pogniewamy.

W bardzo podobnym tonie wypowiadał się Alan Kwieciński. W rozmowie z kanałem FAME News zdradził, że od zawodników trenujących w tym samym klubie, co Mateusz Murański, dowiedział się, iż ojciec freak fighter został wyrzucony.

Sprawdź!  Alan i Ferrari odpaleni w programie na żywo! Takiej wymiany zdań jeszcze nie było [WIDEO]

– Jego stary został już pogoniony z Trójmiasta, nie ma wejścia nigdzie na salę, więc nie wiem, gdzie oni teraz będą trenować. Pogoniony został, słyszałem od chłopaków, że został pogoniony jego ojciec, dlatego już się czepia takich naprawdę sportowców, bo pewnie gdzieś się wyprowadzi, żeby się przygotować teraz do walki.

Co jednak najistotniejsze, głos w całej sprawie zabrał też trener Robert Maruszak. W rozmowie z kanałem Fansportu TV został zapytany o to, czy w słowach „Wielkiego Bu” jest ziarno prawdy. Szkoleniowiec odpowiedział:

– Tak, jest ogromne ziarno prawdy. Jacek Murański nie trenuje i nigdy nie będzie trenował, ani u mnie, ani u nikogo w Gdańsku.

-> KLIKNIJ W BANER I KUP PPV NA FAME MMA 16! <-

Jacek Murański wyśmiewa słowa o zakazie!

Jacek Murański pojawił się oczywiści podczas ostatniej konferencji prasowej przed galą Fame MMA 16, gdzie stoczy pojedynek z Robertem Pasutem. W rozmowie z jednym z prowadzących medialne spotkanie, Hubertem Mściwujewskim z kanału MMA-bądź na bieżąco, na zapleczu został zapytany o to, gdzie obecnie trenuje?

W Gdańsku – odpowiedział niemal natychmiast stary „Muran”. Za chwilę freak fighter wybuchł śmiechem na dopytanie przez dziennikarza w sprawie zakazu treningów w tym mieście. – Jaki ban, k**wa…! Co to znaczy? Z czego to wyssałeś?

Pan Jacek wytłumaczył, że o niczym takim nie słyszał i są to bzdury wyssane z palca. Dodał, że być może jest taki zakaz, ale nikt go nie egzekwuje, a sam zawodnik nie ma o nim pojęcia.

Sprawdź!  Alan gotowy na rewanż z Denisem: "Może kiedyś koło się zatoczy…"

Wiesz, może mam ban na Afganistan, ale o tym też nie wiem. A się do Afganistanu nie wybieram, a to tak, jakby ambasada afgańska ogłosiła, że mam ban na wjazd do Afganistanu, a się tam nie wybieram i nie wybierałem… Bzdura, oczywiście, że w Gdańsku [trenuję – red.].

Kursy bukmacherskie na Fame MMA 16

Galę FAME 16 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Federacja jak zawsze dostarcza wielu wrażeń prezentując twarze uwielbiane przez fanów. Na FAME 16 PPV pojawią się znani „Dzinold” i „Bandura”, a sporo emocji wywołuje czasu debiut Natana „Boga Estetyki” Marconia!

Sprawdź!  (VIDEO) Adam Okniński chce wrócić na Prime MMA 5. Ma na oku spore wyzwanie! "Chętnie zawalczyłbym z..."

-> Obstaw FAME MMA 16 bez ryzyka!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.