Boks

(VIDEO) „Irański Hulk” nie zawalczy z Martynem Fordem! Rodzina zerwała z nim kontakt po głośnym face-to-face!

Ten pojedynek miał być wielkim wydarzeniem. Do starcia jednak nie dojdzie, a duża część kibiców spodziewała się, że „Irański Hulk” może zrezygnować.

Starcie miało odbyć się w londyńskiej hali O2 na gali Celebrity Boxing. Popularny Martyn Ford mierzący 203 centymetry miał zmierzyć się z ważącym ponad 170 kilogramów Sajadem Gharibim, który jest znany w mediach społecznościowych jako „Irański Hulk”.

W lutym rywale stanęli twarzą w twarz. W pewnym momencie Ford odepchnął swojego przeciwnika, a ten zrobił kilka dużych kroków w tył i wylądował na ziemi. Chwilę później „Irański Hulk” chciał się odegrać i rzucił się na Brytyjczyka, jednak nie zrobił na nim żadnego wrażenia i ponownie znalazł się na deskach.

Problemy „Irańskiego Hulka” po spotkaniu z Martynem Fordem

Po tym spotkaniu duża część kibiców nie miała wątpliwości, że prędzej czy później Gharibi wycofa się z walki. Internauci oskarżyli go również o to, że wszystkie zdjęcia, które udostępnia w social mediach, są przerobione tak, że „Irański Hulk” wygląda na znacznie większego, niż w rzeczywistości.

To jednak nie koniec sensacji. Gharibi wziął udział w programie telewizyjnym i zdradził, że najbliższa rodzina zerwała z nim kontakt po konfrontacji z Fordem.

Sprawdź!  (VIDEO) Awantura przed walką gigantów! Martyn Ford twarzą w twarz z "Irańskim Hulkiem"!

– Nie mogę dodzwonić się do swojej rodziny. Kiedy wróciłem, nie poszedłem do niej. Nie mogę rozmawiać z ojcem, ani z moją matką. Kiedy się do niej odezwałem, powiedziała: „Osoba, którą widziałam na nagraniu, nie jest moim synem, mój syn jest znacznie silniejszy”.

– Serce boli, kiedy nie mogę rozmawiać z najbliższymi. Straciłem moją dumę i jestem zniszczony. Jak mam to wyjaśnić? – powiedział Gharibi, po czym się rozpłakał.

Martyn Ford o odwołanej walce

Pojedynek został oficjalnie odwołany, a na social mediach Martyna Forda znalazła się taka informacja – Boxstar może dziś potwierdzić, że z powodu nieprzewidzianych okoliczności, na które nie mamy wpływu, zbliżająca się walka między Martynem Fordem a Irańskim Hulk nie będzie miała miejsca.

Pojawił się również komentarz samego Forda, który jest rozczarowany tym, że do starcia nie dojdzie. Brytyjczyk ma za sobą długie i ciężkiej przygotowania:

– Jestem bardzo zawiedziony, że do pojedynku z Irańskim Hulkiem nie dojdzie. Poświęciłem wiele czasu na program treningowy i robiłem wszystko, żeby być w jak najlepszej formie na main event gali. Nie będę walczył, ale wezmę udział w Boxstar Celebrity Boxing jako kibic i okażę wsparcie wszystkim dzielnym zawodnikom, którzy stoczą swoje pojedynki.

Źródło: Instagram/YouTube

Sprawdź!  Tyson Fury porównuje Wildera z Joshuą i... sugeruje kolejną walkę! "Jeden ryzykuje miliony, drugi przed nimi ucieka"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.