KSW

Pudzianowski komentuje mocne słowa Usyka! „Podpisuję się pod tym, a siedzę w tym szambie już 20 lat”

Mariusz Pudzianowski odniósł się do słów mistrz świata Ołeksandra Usyka, który niedawno udzielił wywiadu i wypowiedział się na temat telewizyjnej manipulacji.

Usyk to aktualny mistrz WBO, WBA, IBF i IBO w kategorii ciężkiej. Pięściarz niedługo powróci na ring, żeby stoczyć rewanżowy pojedynek z Anthonym Joshuą. Początkowo Ołeksandr przerwał negocjacje, żeby wrócić do swojej ojczyzny, jednak ostatecznie zdecydował się na głośną walkę z Brytyjczykiem.

Pięściarz udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat telewizji. Przyznał, że nie ogląda jej już od wielu lat, gdyż w rzeczywistości służy ona często do manipulacji i jest nierzetelna oraz wykorzystywana w celach propagandowych.

Ołeksander Usyk o telewizyjnej manipulacji

Usyk zdradził, że jeśli chce poznać prawdziwe informacje, zwłaszcza teraz w trakcie wojny z Rosją, to kontaktuje się bezpośrednio z osobami, które są na miejscu i mogą potwierdzić lub zaprzeczyć medialnym doniesieniom. W rozmowie z Tipsport pięściarz powiedział:

– Ludzie są dziś zbyt leniwi intelektualnie i wierzą we wszystko, co im powiedzą w telewizji. Już dawno zdałem sobie sprawę, że telewizja to wielka kupa gówna, która tylko ogłupia. Te wszystkie informacje i wiadomości są po to, żeby naprowadzić ludzi na jakiś kierunek myślenia, po to właśnie jest telewizja.

Sprawdź!  Tak kończy Mamed Khalidov! KSW przypomina nokauty i poddania legendy! [VIDEO]

– Dlatego, zamiast oglądać telewizję, dzwonię do ludzi z wojska albo z miasta, gdzie właśnie coś się dzieje i pytam ich o informacje z pierwszej ręki. Nie oglądam telewizji od lat, tylko szukam bezpośredniego źródła. Ludzie powinni czytać książki, rozwijać umysł. Niestety stali się zbyt leniwi i wolą wierzyć we wszystko, co powie im telewizja. A telewizja często nimi manipuluje.

Mariusz Pudzianowski komentuje słowa Usyka

Do wypowiedzi mistrza świata odniósł się zawodnik KSW. Mariusz Pudzianowski przyznał, że w 100 procentach zgadza się ze słowami Ukraińca. Dodał również, że był świadkiem wspomnianej manipulacji.

Podpisuje się pod tym rękoma i nogami a siedzę w tym szambie już 20 lat🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 a Wy jak myślicie?????,

Ps: na swoje oczy widziałem manipulacje!

Źródło: Facebook

Sprawdź!  Miliony widzów na żywo! Szef KSW zdradził, ile osób obejrzało ostatnią galę!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.