KSW

Pudzianowski komentuje mocne słowa Usyka! „Podpisuję się pod tym, a siedzę w tym szambie już 20 lat”

Mariusz Pudzianowski odniósł się do słów mistrz świata Ołeksandra Usyka, który niedawno udzielił wywiadu i wypowiedział się na temat telewizyjnej manipulacji.

Usyk to aktualny mistrz WBO, WBA, IBF i IBO w kategorii ciężkiej. Pięściarz niedługo powróci na ring, żeby stoczyć rewanżowy pojedynek z Anthonym Joshuą. Początkowo Ołeksandr przerwał negocjacje, żeby wrócić do swojej ojczyzny, jednak ostatecznie zdecydował się na głośną walkę z Brytyjczykiem.

Pięściarz udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat telewizji. Przyznał, że nie ogląda jej już od wielu lat, gdyż w rzeczywistości służy ona często do manipulacji i jest nierzetelna oraz wykorzystywana w celach propagandowych.

Ołeksander Usyk o telewizyjnej manipulacji

Usyk zdradził, że jeśli chce poznać prawdziwe informacje, zwłaszcza teraz w trakcie wojny z Rosją, to kontaktuje się bezpośrednio z osobami, które są na miejscu i mogą potwierdzić lub zaprzeczyć medialnym doniesieniom. W rozmowie z Tipsport pięściarz powiedział:

– Ludzie są dziś zbyt leniwi intelektualnie i wierzą we wszystko, co im powiedzą w telewizji. Już dawno zdałem sobie sprawę, że telewizja to wielka kupa gówna, która tylko ogłupia. Te wszystkie informacje i wiadomości są po to, żeby naprowadzić ludzi na jakiś kierunek myślenia, po to właśnie jest telewizja.

Sprawdź!  Shamad Erzanukaev otwiera kartę walk KSW 65! Wygrywa debiut w zawodowym MMA

– Dlatego, zamiast oglądać telewizję, dzwonię do ludzi z wojska albo z miasta, gdzie właśnie coś się dzieje i pytam ich o informacje z pierwszej ręki. Nie oglądam telewizji od lat, tylko szukam bezpośredniego źródła. Ludzie powinni czytać książki, rozwijać umysł. Niestety stali się zbyt leniwi i wolą wierzyć we wszystko, co powie im telewizja. A telewizja często nimi manipuluje.

Mariusz Pudzianowski komentuje słowa Usyka

Do wypowiedzi mistrza świata odniósł się zawodnik KSW. Mariusz Pudzianowski przyznał, że w 100 procentach zgadza się ze słowami Ukraińca. Dodał również, że był świadkiem wspomnianej manipulacji.

Podpisuje się pod tym rękoma i nogami a siedzę w tym szambie już 20 lat🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 a Wy jak myślicie?????,

Ps: na swoje oczy widziałem manipulacje!

Źródło: Facebook

Sprawdź!  Okniński o współpracy i konflikcie z Pudzianem: "Był na treningu dwa razy w dwa miesiące i zrzucił na mnie winę za porażkę"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.