High League

(VIDEO) Intensywny face to face Artura Szpilki i Denisa Załęckiego! „Poczekam aż cię wyniosą”

Już dziś wielkie emocje czekają wszystkich kibiców freak fightów! O godzinie 20:00 startuje High League 4, gdzie nie zabraknie emocjonujących pojedynków, a w tym tego najbardziej elektryzującego – Artur Szpilka vs. Denis Załęcki.

-> High League 4 obejrzysz TUTAJ!

Bohaterowie jednej z walk zamykających show niespecjalnie chcieli się ze sobą zmierzyć. Załęcki i Szpilka znają się prywatnie i włodarze High League musieli się bardzo postarać, by doprowadzić do tego starcia. Ostatecznie, jak się okazało jednemu i drugiemu powiedziano, że… przeciwnik się zgodził. To przynajmniej zdradzili „Bad Boy” i „Szpila” na pierwszej konferencji prasowej.

Na ostatniej zaś atmosfera mocno zgęstniała. Torunianin ze względu na kontuzję i brane z jej powodu środki wspomagające chciał do oktagonu wyjść jako drugi, by móc od razu zaatakować. Były pięściarz nie miał jednak zamiaru się zgodzić i Załęcki będzie musiał zaczekać na Szpilkę w klatce.

Intensywne face to face na ważeniu!

Na oficjalnej ceremonii ważenia okazało się, że Szpilka jest blisko 3 kilogramy cięższy od Denisa. Torunianin po raz pierwszy w High League wyjdzie do walki jako „ten lżejszy”. Dodatkowo Załęcki nie mierzył się jeszcze z zawodnikiem na takim poziomie.

Sprawdź!  High League 6. Tyburski pokona Denisa? Załęcki nie jest już faworytem bukmacherów!

Powietrze zgęstniało, gdy panowie spotkali się po raz ostatni twarzą w twarz. Szpilka nie miał nic do powiedzenia rywalowi, jednak postanowił jeszcze wbić szpilkę Torunianinowi:

Ja tam nic nie muszę mówić. Wszystko już zostało powiedziane. Wychodzisz pierwszy.

– A ty ostatni z klatki wyjdziesz – odpowiedział Denis Załęcki.

– Pewnie tak, pewnie tak… Pewnie poczekam aż cię wyniosą.

-> High League 4 PPV kupisz TUTAJ!

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs. Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Szpilka szczerze o Załęckim: "Przypomina mnie, jak byłem młody. Ja też taki byłem"

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.