KSW

Wrzosek porównał zarobki! Po tylu walkach freakowych zarobił więcej, niż przez całą karierę w KSW!

Marcin Wrzosek odpowiedział na serię pytań od kibiców i zdradził, ile walk we freak fightach potrzebował, aby zarobić więcej, niż w KSW.

„Polish Zombie” to były mistrz największej polskiej federacji MMA, który ma na swoim koncie 21 zawodowych pojedynków, w tym 14 zwycięstw. Tytuł w kategorii piórkowej zdobył, pokonując Artura Sowińskiego. Miał okazję mierzyć się również z takimi zawodnikami jak Salahdine Parnasse, Borys Mańkowski, Norman Parke czy Kleber Koike Erbst.

W 2020 roku Wrzosek postanowił zadebiutować we freak figthach i stanął do walki z Kasjuszem Życińskim. Szefowie KSW postawili jednak warunek, że jeśli poniesie porażkę, zostanie wyrzucony z federacji. Tak też się stało i „Polish Zombie” na stałe przeszedł do freaków.

Wrzosek porównał zarobki

Jak się okazuje, zawodnik świetnie odnalazł się w takim otoczeniu. Ma za sobą już trzy walki z „Don Kasjo”, Piotrem Kałuskim i „Sariusem”. Kolejny pojedynek stoczy najprawdopodobniej z Piotrem Szeligą, a wielu kibiców nie może doczekać się tej konfrontacji.

Po pierwsze chciałbym wyrównać rachunki z prokuratorem Szeligą i jego szefem Arkiem Tańculą – przyznał w wywiadzie dla 6PAK, w którym odpowiedział na pytania kibiców.

Sprawdź!  Tyburski przejdzie z freak fightów do KSW? "Jestem umówiony z Tańculą na rewanż. To będzie eliminator do tego, kto powinien tam iść"

Jedno z nich dotyczyło zarobków. Fan zapytał byłego mistrza o to, czy zdążył już zarobić więcej, niż w federacji KSW. Wrzosek potwierdził oraz dodał, że wystarczyły mu zaledwie 3 występy we freakach, aby na jego konto wpłynęły większe pieniądze, niż po 8 starciach w KSW, z czego trzy z nich miały status mistrzowski i aż czterokrotnie był nagradzany bonusem.

Z przykrością muszę stwierdzić, że we freak figtach… W 3 walkach we freak fightach zarobiłem więcej niż przez całą karierę w KSW.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.