UFC

(VIDEO) Giga Chikadze wygrywa przed czasem! Ależ akcje w wykonaniu Gruzina!

Pojedynek piekielnie mocno kopiących fighterów! Czy Chikadze zainkasuje wygraną po Giga Kicku? Czy Barboza po raz kolejny uśpi przeciwnika obrotowym kopnięciem?

Runda 1

Giga rozpoczął niskim kopnięciem, Barboza odpowiedział tym samym, ale niecelnie. Chikadze zajął pozycję na zewnętrznej i pracował nad wyłączeniem nogi wykrocznej Brazylijczyka. Gruzin postraszył wysokim kopnięciem, ale był daleko od celu. Barboza skrócił dystans celując w korpus, a Giga spróbował wtedy latającego kolana! Ponownie wyprowadził kopnięcie, ale zaryzykował oberwaniem sierpem Edsona. Panowie zaczęli w końcu pracować rękoma, Gruzin groził prostymi. W końcu zobaczyliśmy też próbę obrotowego kopnięcia w wykonaniu Chikadze! Podszedł też bliżej, ale został odepchnięty przez rywala. Babrboza zaatakował techniką oponenta posyłając kopnięcie na korpus. Giga również ruszył ze swoim Giga Kickiem, choć zostało zablokowane. Przyznać trzeba, że obu fighterom lepiej wychodzą kopnięcia, bo wszelkie proste i sierpy mijają się z głową przeciwnika. Wybrzmiewa syrena i zobaczymy co pokażą nam w drugiej odsłonie.

Runda 2

Początek identyczny jak w pierwszej odsłonie, niskie kopnięcia z obu stron. Obaj grają teraz bardziej otwarcie, Brazylijczyk znów spróbował kopnięcia na korpus, a Gruzin sierpa na głowę. Chikadze zaczął trafiać pięściami w przeciwnika, jednak Barboza odpowiada tym samym i to bardzo mocno! Ciągle wywiera presję, ale Giga nie stoi biernie. Brazylijczyk stopniowo skraca dystans, ale wyrywa też mocne kopnięcie na korpus! Gruzin stosuje skuteczne od początku kopnięcia na nogę. Barboza obrywa prostym , ale sam też napiera z prawym sierpowym! Posyła także niskie kopnięcie i próbuje zdjąć głowę prawym sierpowym, ale nieskutecznie. Chikadze rusza z kopnięciami, ale to wciąż Brazylijczyk wywiera presję. W ciągłym ruchu pozostaje Barboza, ale do końca rundy nie grozi już przeciwnikowi.

Sprawdź!  Giga Chikadze nie ukrywa złości z rankingu. Wyzywa kogo się da! "W top 3 jest gość, który nie wystąpił od kiedy dołączyłem."

Runda 3

Póki co oglądamy niezwykle wyrachowany pojedynek. W trzeciej odsłonie obaj ruszyli na siebie z pięściami, ale po chwili wrócili do niskich kopnięć. Chikadze skrócił dystans i mocno trafił kolanem na tułów! Gruzin zaczął wywierać presję i mocno trafił sierpami w rywala! BARBOZA NA DESKACH! Giga zaczął ground and pound i poszedł po Anaconda choke! Edson jednak się wybronił, AE NA NOGACH ZNÓW DOSTAŁ SERIĄ CIOSÓW! Sędzia kończy pojedynek! Brazylijczyk natychmiast zaprotestował, choć pewnie podziękuje arbitrowi jak zobaczy powtórki.

Oficjalny wynik: Giga Chikadze zwycięża przez TKO w 3. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.