UFC

(VIDEO) Bryan Battle dusi rywala w finale The Ultimate Fighter! Kapitalny co-main event UFC Vegas 35!

W co-main evencie UFC Vegas 35 mamy kolejny finał The Ultmiate Fighter, tym razem w dywizji średniej. Czy tak jak we wcześniejszej walce Gillmore’a i Petroskiego pojedynek skończy się przed czasem?

Runda 1

Walka od razu rozpoczęła się od mocnych uderzeń. Urbina trafił mocnym podbródkowym i sierpem, po czym sprowadził rywala do parteru! Dobrze pracował z góry i kontrolował Bryana, który znalazł się w nie lada kłopotach! Próba gilotyny, ale był to tylko straszak. Gilbert dalej zasypywał Battle’a mocnymi ciosami. Starcie wróciło do stójki i Battle stara się odbudować po chwilach problemów. Posyła kolejne niskie kopnięcia, było też wysokie. Urbina jedna wszystko wytrzymuje i również grozi przeciwnikowi. Bryan zdaje się zyskał kontrolę, ale po skróceniu dystansu znalazł się w klinczu pod siatką. Urbina spróbował stamtąd obalenia, jednak nieskutecznie. Po chwili to Battle znalazł się na zewnętrznej i doszło do ponownych wymian! Obaj fighterzy punktują, Gilbert trafia podbródkowym, a Bryan łokciem! Syrena jednak kończy tę emocjonującą odsłonę!

Runda 2

Battle od początku narzucił presję. Dobrze uniknął pojedynczych ciosów Urbiny i sam trafił w głowę rywala. Gilbert jednak ponownie poszedł po klincz i szukał sprowadzenia. Urbina pod siatką puścił oponenta i zasypał go serią ciosów! Bryan jednak nie pozostał dłużny! Po chwili klinczy to właśnie Battle poszedł po nogę przeciwnika i zajął pozycję zza pleców! Podjął próbę duszenia zza pleców… URBINA ODKLEPUJE! BRYAN BATTLE WYGRYWA THE ULTIMATE FIGHTERA!

Sprawdź!  Sean Strickland po UFC Vegas 33: "Gdyby nie UFC, robiłbym metę w przyczepie"

Oficjalny wynik: Bryan Battle wygrywa w finale The Ultimate Fighter 29 przez duszenie zza pleców w 2. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.