FAME MMA

Boxdel komentuje atak na Amadeusza Ferrariego! „Organy badają tę sprawę i…”

Jeden z włodarzy zabrał głos w związku z ostatnią aferą i odpowiedział na komentarze fanów, którzy twierdzą, że FAME nie pomaga Amadeuszowi.

„Ferrari” aktualnie przebywa w szpitalu po krwawym ataku, do którego doszło w jego mieszkaniu. Na swoim kanale YouTube freak fighter wyjaśnił, że został napadnięty we własnym mieszkaniu. Napastnicy mieli go pociąć maczetami, jednak ten walczył o swoje życie.

Przetrwał atak, jednak musiał udać się do szpitala, gdzie lekarze zszyli mu pocięte palce, a wczoraj trafił na salę operacyjną. Wyjaśnił, że wróci do zdrowia i zobaczymy go jeszcze w klatce, jednak czeka go kosztowne leczenie.

Po przebytej operacji freak fighter opublikował na swoim Instastory nagranie, na którym wyjaśnił, że wszystko przebiegło pomyślnie oraz zapowiedział swój powrót do klatki:

Właśnie się obudziłem. Instagram mi poprzednie relacje usunął. Ponoć operacja się udała. Dopiero zjechałem z bloku operacyjnego i idę po wasze skóry. Chcę tylko głośnych nazwisk.

„Boxdel” po ataku na „Ferrariego”

Na szokujące wydarzenia zareagowała organizacja. Jeden z włodarzy Michał „Boxdel” Baron odpowiedział na komentarze Internautów, którzy twierdzą, że zawodnik nie otrzymał wsparcia od FAME. Wyjaśnił, że federacja zapewniła Amadeuszowi pomoc finansową.

Sprawdź!  Marcin Wrzosek chce walki z Arkadiuszem Tańculą! "Będzie wyglądał jak g***no"

Dodał również, że inny z włodarzy Krzysztof Rozpara, gdy tylko dowiedział się o całej sytuacji, pojechał do Warszawy, gdzie aktualnie przebywa „Ferrari”:

– Odpowiadając na parę głupich komentarzy odnośnie tego, że federacja nie pomaga, to chce tylko powiedzieć, że FAME jest zaangażowane w finansowanie operacji, by Amadeusz wrócił do pełni zdrowia, a Rozpara, gdy tylko się dowiedział – pojechał do WWA. Amadeusz, zdrowia chłopie!

„Boxdel” opublikował również na swoim kanale film, na którym przekazał:

Odnośnie całej sytuacji nie chcę się wypowiadać, ponieważ organy badają tę sprawą i one są kluczowe. Ale z mojej strony chcę zapewnić kibiców FAME, bo widziałem wiele komentarzy odnośnie tego, żeby FAME pomogło i tak dalej. Jak najbardziej, gdy tylko dowiedzieliśmy się o tej sytuacji, to Krzysztof Rozpara rzucił wszystko i pojechał do Warszawy, żeby ogarnąć ten temat. Dodatkowo mamy kontakt z tatą i menadżerem Amadeusza. Jako FAME finansujemy operację, żeby nie musiał wydawać pieniędzy na tę tragedię.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Już dzisiaj walka o pas FAME! Aktualny mistrz dużym faworytem w oczach bukmacherów

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.