FAME MMA

Boxdel komentuje atak na Amadeusza Ferrariego! „Organy badają tę sprawę i…”

Jeden z włodarzy zabrał głos w związku z ostatnią aferą i odpowiedział na komentarze fanów, którzy twierdzą, że FAME nie pomaga Amadeuszowi.

„Ferrari” aktualnie przebywa w szpitalu po krwawym ataku, do którego doszło w jego mieszkaniu. Na swoim kanale YouTube freak fighter wyjaśnił, że został napadnięty we własnym mieszkaniu. Napastnicy mieli go pociąć maczetami, jednak ten walczył o swoje życie.

Przetrwał atak, jednak musiał udać się do szpitala, gdzie lekarze zszyli mu pocięte palce, a wczoraj trafił na salę operacyjną. Wyjaśnił, że wróci do zdrowia i zobaczymy go jeszcze w klatce, jednak czeka go kosztowne leczenie.

Po przebytej operacji freak fighter opublikował na swoim Instastory nagranie, na którym wyjaśnił, że wszystko przebiegło pomyślnie oraz zapowiedział swój powrót do klatki:

Właśnie się obudziłem. Instagram mi poprzednie relacje usunął. Ponoć operacja się udała. Dopiero zjechałem z bloku operacyjnego i idę po wasze skóry. Chcę tylko głośnych nazwisk.

„Boxdel” po ataku na „Ferrariego”

Na szokujące wydarzenia zareagowała organizacja. Jeden z włodarzy Michał „Boxdel” Baron odpowiedział na komentarze Internautów, którzy twierdzą, że zawodnik nie otrzymał wsparcia od FAME. Wyjaśnił, że federacja zapewniła Amadeuszowi pomoc finansową.

Sprawdź!  Poważna kontuzja "Popka" kończy walkę po 30 sekundach! Norman Parke zapowiada rewanż!

Dodał również, że inny z włodarzy Krzysztof Rozpara, gdy tylko dowiedział się o całej sytuacji, pojechał do Warszawy, gdzie aktualnie przebywa „Ferrari”:

– Odpowiadając na parę głupich komentarzy odnośnie tego, że federacja nie pomaga, to chce tylko powiedzieć, że FAME jest zaangażowane w finansowanie operacji, by Amadeusz wrócił do pełni zdrowia, a Rozpara, gdy tylko się dowiedział – pojechał do WWA. Amadeusz, zdrowia chłopie!

„Boxdel” opublikował również na swoim kanale film, na którym przekazał:

Odnośnie całej sytuacji nie chcę się wypowiadać, ponieważ organy badają tę sprawą i one są kluczowe. Ale z mojej strony chcę zapewnić kibiców FAME, bo widziałem wiele komentarzy odnośnie tego, żeby FAME pomogło i tak dalej. Jak najbardziej, gdy tylko dowiedzieliśmy się o tej sytuacji, to Krzysztof Rozpara rzucił wszystko i pojechał do Warszawy, żeby ogarnąć ten temat. Dodatkowo mamy kontakt z tatą i menadżerem Amadeusza. Jako FAME finansujemy operację, żeby nie musiał wydawać pieniędzy na tę tragedię.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  (VIDEO) Filipek o Ferrarim i jego zachowaniu na face to face: "Kończą się te je*ane żarty. Szybki wpierd*l i z Daro Lwem na MMA-VIP"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.