FAME MMA

(VIDEO) Ferrari i Łaszczyk podbijają stawkę! Założyli się przed FAME 17: „Gdybyś przegrał, to na walce o mistrzostwo świata…”

Bohaterowie main eventu FAME 17 postanowili podbić stawkę przed pojedynkiem i zdecydowali się na zakład zaproponowany przez jednego z widzów.

Już 3 lutego dojdzie do walki pomiędzy Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem i Kamilem Łaszczykiem. Jest pomiędzy nimi bardzo dużo złej krwi i mocny konflikt, a obaj zawodnicy są przekonani, że zmiażdżą swojego przeciwnika w klatce FAME.

„Ferrari” i Łaszczyk założyli się przed walką

Podczas czwartkowego programu F2F do studia zadzwonił jeden z kibiców, który widząc pewność siebie obu zawodników, zaproponował ciekawy zakład. W przypadku porażki Amadeusz miałby przestać mówić o sobie „Władca Piekieł”.

Natomiast Łaszczyk, jeśli poniesie porażkę z freak fighterem, miałby wrzucić na swoje social media przerobione zdjęcie przeciwnika, ukazujące wspomnianego „Władcę Piekieł”. Włodarz FAME zaproponował jednak coś mocniejszego, co „Szczurek” musiałby zrobić, gdyby w końcu przystąpił do walki o tytuł mistrza świata.

Ja mam lepszy pomysł. Pozbycie się Władcy Piekieł, to jest pozbycie się tożsamości. A gdybyś ty Kamil przegrał, to na walce o mistrzostwo świata naklejka na plecach: „Amadeusz Ferrari”Roślik i Łaszczyk wyjaśnili jednak, że przy takim starciu naklejka będzie niemożliwa, na co „Boxdel” dodał – To na spodenkach. Coś w tym stylu, tutaj jak masz: „Szczurek”, to „Amadeusz Ferrari”

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  (VIDEO) Krwawe zwycięstwo Boxdela! Zmasakrował Jóźwiaka w klatce rzymskiej!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.