FAME MMA

(VIDEO) Federacja porównała formę Boxdela i Jóźwiaka! Włodarz FAME zaskoczył mocnym kopnięciem!

Do sieci trafiła właśnie materiał, na którym włodarz FAME „Boxdel” prezentuje swoje umiejętności przed pojedynkiem z Pawłem Jóźwiakiem.

Starcie włodarzy to jedno z najbardziej wyczekiwanych zestawień na FAME 17. Tym razem gala odbędzie się wyjątkowo w piątek 3 lutego, a „Boxdel” i Jóźwiak zawalczą ze sobą w klatce rzymskiej, w której wyjaśnią trwający od wielu miesięcy konflikt.

Porównanie umiejętności „Boxdela” i Jóźwiaka

Niedawno do sieci trafił materiał promujący galę FAME 17 z Pawłem Jóźwiakiem, podczas którego ten wykonał kilka zadań i zaprezentował swoje umiejętności, w tym m.in. lowkicki. Swoją formą nie zrobił jednak wrażenia na kibicach, a w sieci pojawiło się sporo krytycznych komentarzy.

Teraz pojawił się także Training Day z udziałem „Boxdela”. Fani freak fightów mogą sprawdzić, jak poradził sobie włodarz FAME, który mocnym kopnięciem zaskoczył Michała Rogozińskiego. Dziennikarz przeprowadził z jednym i drugim zawodnikiem trzy zadania, a w każdym z nich lepiej poradził sobie „Boxdel”.

Wyniki Pawła Jóźwiaka z piłką to 44, na worku 156, a kopnięcie dziennikarz ocenił na 3/5. Natomiast rezultaty włodarza FAME znajdziesz poniżej:

Sprawdź!  Krwawa jatka w klatce rzymskiej! Jacek Murański ugryzł Arkadiusza Tańculę! Dyskwalifikacja na FAME MMA 12

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Boxdel” vs Jóźwiak

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.