FAME MMAPRIME SHOW MMA

(VIDEO) Don Kasjo vs Nitro: „Jakbym miał takiego ojca, to bym się go wyrzekł. Tylko śpisz i siedzisz na komputerze. Jaki z ciebie pożytek?”

Podczas konferencji Casino Star doszło do ciekawej konfrontacji. Mimo że wydarzenie nie jest związane ze sportami walki, to bierze w nim udział wielu freak fighterów.

Pojawili się m.in. zawodnicy FAME, w tym Rafał „Takefun” Górniak, Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak, Arkadiusz Tańcula, Sergiusz „Nitro” Górski i włodarz Wojtek Gola, a także freak fighterzy walczący dla Prime Show MMA Damian „Stifler” Zduńczyk oraz Kasjusz Życiński.

„Don Kasjo” ostro o „Nitro”

„Don Kasjo” który jest skonfliktowany m.in. z włodarzami FAME oraz „Nitro” i „Tafekunem” nie przepuścił żadnej okazji, żeby wbić w nich szpilkę, sprowokować i wdać się w mocne wymiany zdań. Z każdą z wymienionych osób doszło do dyskusji, a Życiński nie gryzł się w język.

Włodarz Prime ani na moment nie odpuszczał zawodnikom FAME i według wielu uratował całą konferencję. Mocno oberwało się między innymi Sergiuszowi Górskiemu, którego m.in. nazwał „sprzedajną ku*wą”, gdyż streamował konferencję Prime w zamian za koszulkę. To był jednak dopiero początek:

– Tylko przed swoim kompem jesteś mocny, więc zamknij mordę. Mam cię pierdolnąć, to co potem nagrasz, że niepełnosprawnego pobijesz? Mam kalekę bić? Ciebie by Maja Staśko zezłomowała – po tych słowach „Nitro” miał problemy z odpowiedzią, a Życiński kontynuował.

Sprawdź!  Greg poddaje Szeligę! Kończy walkę w drugiej rundzie! [WIDEO]

Poruszył także inny temat, po którym ponownie ciężko było zawodnikowi FAME jakkolwiek odpowiedzieć:

– Ty tylko siedzisz na komputerze i śpisz, to kurwa, jaki z ciebie pożytek? Jak już coś tam pierdoliłeś o dzieciach, to naprawdę, jak… Ja nie mówię o dzieciach, tylko powiem, jak to było w podstawówce. Jak mi kurwa przychodził taki ojciec, jak Mlekołak, to ja byłem w podstawówce i go napierdalałem, a przyszedł obronić swoje dziecko. Jakbym miał takiego ojca, to bym się go wyrzekł.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.