FAME MMA

Denis Załęcki ostro o „Ferrarim” i Alanie! „Je*ać! Rozpi**ala się publicznie, że…”

Denis Załęcki zabrał głos w sprawie ostatnich głośnych wydarzeń związanych z Amadeuszem Roślikiem. Skrytykował zarówno „Ferrariego”, jaki i Alana Kwiecińskiego.

Amadeusz kilka godzin temu opublikował materiał, w którym opowiedział, jak został zaatakowany we własnym mieszkaniu. Dwóch napastników miało rzucić się na niego z maczetami. Ostatecznie po walce, udało mu się ujść z życiem, jednak potrzebował pomocy medycznej.

Freak fighter trafił do szpitala, a lekarze zszyli mu porozcinane dłonie. Zapowiedział również, że dzisiaj musi przejść jeszcze jedną operację. Oświadczył także, że wróci do pełni zdrowia i na pewno zobaczymy go jeszcze w klatce organizacji FAME.

Całe nagranie, na którym „Ferrari” opowiada o szokującej historii, znajdziecie – tutaj.

Denis Załęcki ostro o Alanie i Amadeuszu

Materiał opublikowany przez freak fightera skomentował inny zawodnik FAME. Alan Kwieciński zamieścił na swoim Instastory wpis, w którym przekazał – Tak się kończą chęci bycia gangsterem. Może opowiedz całą historię, jak było naprawdę. Że wpadłeś z chłopakami i przyłożyłeś nóż do gardła, nie temu chłopakowi co trzeba.

Denis Załęcki mocno krytykował jednego i drugiego zawodnika, za to, że publicznie ujawniają takie sprawy, zamiast załatwić wszystko poza kamerami, a nie w Internecie. Jednocześnie w ten sposób dostarczają organom ścigania materiał dowodowy.

Sprawdź!  (VIDEO) "Daro Lew" nie wytrzymał! Gorąco na face-to-face przed FAME 16!

– Ładnie ku*wa. Jeden opowiada publicznie, że go zaatakowali maczetami, a drugi rozpierdala się publicznie, że ktoś komuś nóż przyłożył. Ładny materiał dowodowy dajecie policji. Je*ać !!!

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.