MMA

(VIDEO) Syn Wanderleia Silvy zadebiutował w MMA! Wygrał już w pierwszej rundzie!

Czy syn legendarnego Wanderleia Silvy pójdzie w ślady ojca? To okaże się z czasem, ale Thor Silva postawił już pierwszy krok w karierze MMA!

W ten weekend odbyła się gala Fight Music Show 2, na której debiut bokserski zaliczyła była mistrzyni UFC, Cris „Cyborg” Santos. Kartę walk wydarzenia, które miało miejsce w Kurytybie otworzył syn innego legendarnego fightera MMA – Thor Silva.

19-letni Brazylijczyk zadebiutował na szczeblu amatorskim, a „The Axe Murderer” stał oczywiście w jego narożniku. Młody Silva mierzył się z innym debiutantem, Gabrielem Bonfim. Thor ruszył agresywnie i szybko obalił przeciwnika. Z łatwością zdobył dosiad, a oponent uciekając odwrócił się na brzuch. Tam potomek byłego zawodnika PRIDE, czy UFC skończył go lawiną ciosów.

Jeszcze w sierpniu młody Silva rozmawiał z MMA Fighting, gdzie wypowiedział się na niewątpliwej presji, jaka na nim ciąży. Jego zdaniem to jednak Wanderlei bardziej przeżywa walki syna.

Zdecydowanie bardziej się denerwuje ode mnie. Zazwyczaj bierzemy ze sobą coś do zjedzenia przed galą i zawsze nerwy biorą górę i zjada całość. Ja do walk podchodzę z dużym spokojem, myślę o tym, co zrobię. Nie wydaje mi się, żeby nakładało to jakąkolwiek dodatkową presję.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.