FAME MMA

(VIDEO) Gamrot o walce Mańkowskiego na FAME MMA: „Jedziemy z nim. Myślę, że to będzie koniec Normusia”

Mateusz Gamrot skomentował zaskakujące zestawienie, do którego dojdzie na FAME MMA 11. Jego przyjaciel Borys Mańkowski zawalczy z Normanem Parke. Tym razem w nowej formule.

Tego, że Borys zadebiutuje w FAME MMA, raczej wielu nie mogło się spodziewać. Były mistrz KSW po raz kolejny stanie do walki ze Storminem. Po raz pierwszy walczyli oni na gali KSW 47 w 2019 roku. Wówczas Parke wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Mańkowski wyjaśnił, że wciąż ma obowiązujący kontrakt z KSW. Niestety z powodu kontuzji nie może walczyć jeszcze w MMA. Obawiał się, że w tym roku nie powróci już do klatki, jednak freakowa organizacja dała mu ku temu szansę.

Pojedynek odbędzie się na zasadach boksu. Aby było bardziej widowiskowo, zawodnicy zawalczą w małych rękawicach od MMA. Ponadto nie będzie podziału na rundy. Starcie rozegra się na przestrzeni jednej 15-minutowej odsłony.

Głos w sprawie pojedynku zabrał Mateusz Gamrot. To właśnie z nim Norman Parke walczył w swoim ostatnim pojedynku w formule MMA. Gamer zmasakrował Stormina i wysłał go do szpitala. Zawodnik UFC uważa, że Borys w nadchodzącym starciu dokończy dzieła i to będzie koniec Normana Parke.

Sprawdź!  Wrzosek podsumował konferencję FAME 16! Uderza w Piotra Szeligę: "Chętnie po raz kolejny stanę w obronie słabszych i uciśnionych"

Siemanko wszystkim, wczoraj się dowiedzieliśmy o bardzo dobrej informacji, o niespodziance. Borys kontra Norman. 15 minut bez przerwy, sam boks. Jara mnie to niesamowicie. Jedziemy z nim. Myślę, że to będzie koniec już Normusia – powiedział Gamer na swoim Instagramie.

Poniżej znajdziesz nagranie z konferencji. Wymianę zdań pomiędzy Normanem Parke i Borysem Mańkowskim oraz face-to-face. Stormin jest przekonany o swoim zwycięstwie, co ciekawe przyznał, że ciosy Don Kasjo są mocniejsze, niż ciosy Borysa.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.