FAME MMA

(VIDEO) Boxdel nie wytrzymał po telefonie od Don Kasjo! „Nie przerywaj ku*wa! Jedyne, co potrafisz robić, to…”

Za nami cage z udziałem Krychy i Sashy, którzy zmierzą się w klatce na gali Fame MMA 11. Podczas programu doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy Boxdelem a Kasjuszem Życińskim.

W trakcie cage’a prowadzący rozmowę włodarz organizacji Fame MMA połączył się z Don Kasjo. Zawodnik zaczął wyzywać Marcina Wrzoska, który kilka dni temu w filmie nagranym przez Boxdela powiedział, że Życiński może mieć „kompleks małego siurka”, bo walczy wyłącznie z mniejszymi i lżejszymi przeciwnikami.

Te słowa nie spodobały się Życińskiemu. Podczas cage’a w odpowiedzi użył ostrych słów:

We Wrzoska to ja mam wyjebane, bo dla mnie to jest zwykły śmieć, bo mógł mi na konferencji to powiedzieć, że mam małego siurka, a nie ku*wa mu ustaliłeś pytania i on takie rzeczy pierdoli, chuj mu w ryj, bo na konferencji to szedł z ręką, żeby się przywitać, a tutaj będzie gadał takie gówno.

Życiński skierował się także przeciwko Boxdelowi. Zawodnik stwierdził, że włodarz jest taki, jak wiatr zawieje oraz dodał, że nie szanuje takich ludzi. Podczas wymiany zdań Boxdelowi puściły nerwy i przyznał:

Sprawdź!  Tak Robert Pasut wygląda dzień po przegranej walce! Zmasakrowana twarz zawodnika FAME!

Powiem ci szczerze, że nie umiesz się zachować, jak możesz powiedzieć. Kasjo kurwa nie przerywaj mi! Bo mnie to też już wkurwia, że jedyne co potrafisz robić, to dopierdalasz te flow, ciągłą gadkę, przeszkadzasz każdemu, nie dasz się wtrącić. Ja też mam swoje argumenty, z którymi jakbym wyszedł…

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.