FAME MMA

Alberto skazywany na porażkę! Znamy kursy na walkę wieczoru FAME Friday Arena 1

Już w ten piątek odbędzie się pierwsza edycja FAME Friday Arena 1, która zapoczątkuje nową serię piątkowych gal największej polskiej federacji freakowej.

W main evencie dojdzie do konfrontacji dwóch popularnych raperów. Po raz pierwszy w klatce FAME zobaczymy Alberto Simao, który ma za sobą dwa pojedynki. W debiucie pokonał Marcina Dubiela, a w ostatnim starciu przegrał z Pawłem Tyburskim.

Jego przeciwnikiem będzie Jakub Flas, czyli „Kubańczyk”, który powraca po długiej przerwie. We freak fightach jest on niepokonany i ma na koncie trzy zwycięstwa przed czasem. W debiucie pokonał „Boxdela”, następnie rozprawił się z „L-Pro”, a jego ostatnim rywalem był Marcin Malczyński. Co ciekawe, żadna z tych walk nie wyszła poza pierwszą rundę.

Alberto vs „Kubańczyk” – kursy bukmacherskie

Zdaniem bukmacherów ogromnym faworytem jest „Kubańczyk”, który jest przede wszystkim stójkowiczem, a starcie odbędzie się właśnie na zasadach K-1 w małych rękawicach. Formuła pojedynki powinna więc dać przewagę Flasowi, jednak duża część fanów typuje zwycięstwo drugiego z raperów.

Największą bronią Alberto będą jego świetne warunki fizyczne. Jest aż 19 centymetrów wyższy i ma zasięg rąk większy o 23 centymetry. „Kubańczykowi” może być naprawdę ciężko walczyć z rywalem, który ma aż tak dużą przewagę.

Sprawdź!  FAME staje w obronie Włodarczyka! Wbija mocną szpilkę w Jurasa! "Rękawice zamieniłeś na lakierki

Wszystkie pojedynki FAME MMA obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME MMA

s

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.