High League

(VIDEO) Denis Załęcki wypłacił LIŚĆIA Alanowi Kwiecińskiemu podczas FACE-TO-FACE!

Emocje sięgnęły zenitu! Podczas face-to-face pomiędzy Denisem Załęckim, a Alanem Kwiecińskim doszło do awantury! „Bad Boy” nie wytrzymał i po zetknięciu się głową z „Alanikiem” odpalił potężnego „liścia”.

„Bad Boy” stał się popularny za sprawą walk na gołe pięści. Bił się między innymi w WOTORE i GROMDZIE, gdzie wziął udział w turnieju, jednak do finałowego pojedynku wychodził ze złamaną ręką i poniósł porażkę. Walczył również w swojej własnej organizacji The War.

Dla Kwiecińskiego będzie to 4 pojedynek w federacji freakowej. Wcześniej walczył dla FAME, gdzie wygrał jedno starcie i poniósł dwie porażki. Zawodnik ma także na swoim koncie walki zawodowe m.in. w takich organizacjach jak FEN, Armia Fight Night, Silesian MMA czy Celtic Gladiator.

Zawodnicy spotkali się w programie „Rundki”, w którym mieli wyjaśnić sobie wszystkie swoje spięcia oraz sytuacje z przeszłości. Przypomnijmy, że do ich walki dojdzie już 5 lutego na High League 2 w Krakowie.

Od samego początku pomiędzy zawodnikami było bardzo gorąco. Po kilku wymianach zdań doszło do pierwszej awantury. Załęcki nie wytrzymał i rzucił się na „Alanika”, który nazwał go „ci*ą”.

Sprawdź!  ZADYMA! Denis Załęcki i ojciec starli się z Alanem Kwiecińskim na trybunach! (VIDEO)

Na sam koniec widzowie byli świadkami face-to-face. Wtedy zawodnicy zbliżyli się do siebie głowami.

Załęcki ostrzegał, żeby Kwieciński odsunął się od niego. Po chwili odpalił potężnego „liścia”, który naruszył „Alanika”.

Galę High League 2 i walkę Załęcki vs Kwieciński obejrzysz jedynie w pay-per-view. Dostęp PPV kosztuje od 27,99 zł za wariant „BASIC” oraz 32,99 zł za wariant „PREMIUM„.

-> OGLĄDAJ NA ŻYWO – HIGH LEAGUE 2 PPV

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.