High League

(VIDEO) Denis pewny siebie przed walką! Mocna zapowiedź High League 6: „Żadne kuracje na twarz mu nie pomogą. Złamię szczękę Tyburskiemu”

Do sieci trafiła właśnie mocna zapowiedź walki Pawła Tyburskiego z Denisem Załęckim, do której dojdzie 18 marca na gali High League 6.

Już niecałe trzy tygodnie dzielą nas od wyczekiwanego starcia „Bad Boya”. Tym razem nie zobaczymy jednak walki MMA, a wyłącznie boks w małych rękawicach. Jest to formuła wybrana przez Załęckiego, ze względu na kontuzję, z którą zmaga się od wielu miesięcy.

Klimatyczna zapowiedź High League 6

Dla Denisa będzie to czwarty pojedynek w federacji High League. Ma za sobą zwycięstwo z Alanem Kwiecińskim, którego zdominował na pełnym dystansie, porażkę po decyzji z Mateuszem Kubiszynem, oraz przegraną przez kontuzję walkę z Arturem Szpilką.

W najnowszym trailerze zapewnił jednak, że kolejne starcie zakończy ciężkim nokautem:

Nie widzę, żebym był przegrany. Jedną walkę praktycznie zremisowałem, druga przegrana przez kontuzję. Ja już biłem się w formule bokserskiej na małe piąstkówki i skończyło się to brutalnym nokautem. Tyburskiego też to nie ominie. Jest wysoki, będą celował na brodę. Będzie później chodził w drutach, żadne kuracje na twarz mu nie pomogą.

W dalszej części zapowiedzi dodał – 18 marca złamię szczękę Tyburskiemu.

Natomiast dla „Tyboriego” będzie to druga walka w High League. Wcześniej zmierzył się z raperem Alberto, którego rozbił już w drugiej rundzie. Tyburski jest świadomy atutów rywala w postaci potężnej siły, która może doprowadzić do ciężkiego nokautu i poważnej kontuzji.

Sprawdź!  Alan Kwieciński ostro o Denisie Załęckim! "Obsrał się. Widziałem, że zdejmował zegarek..." (VIDEO)

Freak fighter jest jednak również pewny siebie, zapowiada niespodziankę oraz wskazał słabe strony przeciwnika:

– Mocne strony to na pewno siła, agresywność i chęć urwania komuś głowy. Nie wszyscy to mają, ale z drugiej strony jest to też jego słabość, która może go zgubić, brak kondycji, na pewno to, że nie lubi, jak się na niego napiera.

Poniżej znajdziesz całą zapowiedź walki na High League 6. Tym razem trailery mają nowy klimat i fani szybko zauważyli, że przypominają te, które od lat publikuje federacja KSW:

Kursy bukmacherskie na walkę Załęcki vs Tyburski

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Sprawdź!  Ewa Brodnicka o pieniądzach za walkę na High League: "W Polsce istnieje olbrzymia przepaść, jeśli chodzi o wynagrodzenie"

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.