High League

Kontuzja skreśla szanse Denisa Załęckiego? Artur Szpilka zdecydowanym faworytem!

Im bliżej gali High League 4, tym bardziej maleją – zdaniem bukmacherów – szanse na wygraną Denisa Załęckiego. Wyłączny bukmacher federacji widzi w Torunianinie sporego underdoga!

Niewiele wiadomo było na temat przygotowań Denisa Załęckiego do walki z Arturem Szpilką oprócz tego, że już jakiś czas temu rozpoczął treningi w Akademii Sportów Walki Wilanów pod okiem Mirosława Oknińskiego. Szkoleniowiec „Bad Boya” zdradził jednak w jednym z wywiadów, że jego podopieczny doznał urazu.

Ta informacja nie została oczywiście ciepło przyjęta. „Szpila” pytany o nią stwierdził, że poważny trener nigdy nie ujawniłby kontuzji swojego zawodnika. Podobnie zareagowali także kibice. Taka wiadomość sprawia bowiem, że były pretendent do pasa mistrzowskiego WBC może zyskać dużą przewagę.

Torunianin z kolei niespecjalnie przejmuje się urazem. W wywiadzie udzielonym AntyFaktom powiedział, że co by mu się nie stało i tak 17 września w Gliwicach zobaczymy go w klatce.

– Nie będzie to tak jak chciałem przez tą pier**loną kontuzję nogi, ale nie ma co ukrywać. Ja wyjdę tam nawet ze złamaną ręką. Jak podjąłem się walki, to ja wychodzę, nie ma, że odpuszczam. Taki już jestem, może nie jest to odpowiedzialne, ale taki już jestem.

Im bliżej gali, tym bardziej – zdaniem bukmacherów – maleją szanse Załęckiego na ewentualną wygraną. Na samym początku żaden z fighterów nie był faworytem. Z czasem zmieniało się to na korzyść Artura Szpilki, który obecnie zdaje się być „pewniakiem” w nadchodzącej batalii. Kurs na toruńskiego „Bad Boya” wynosi 2.37, co oznacza, że stawiając 500 złotych na jego zwycięstwo wygrana wyniesie aż 1042,80 zł!

Sprawdź!  (VIDEO) Artur Szpilka zawalczy w GROMDZIE? Podaje wstępny termin powrotu! "Wrócę może w..."

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.