High League

(VIDEO) Denis Labryga o treningach z Błachowiczem: „Niejednokrotnie utarł mi nosa. Przekazał bardzo ważne informacje, za które dziękuję”

Za nami druga konferencja przed galą High League, do której dojdzie już w tę sobotę. W klatce federacji freakowej zadebiutuje kolejny zawodnik znany z walk na gołe pięści.

Swój pierwszy pojedynek w formule MMA stoczy Denis Labryga, który ma na swoim koncie m.in. dwa głośne starcia na gali WOTORE i zmierzy się z Konradem Karwatem. Mimo że nie ma doświadczenia w mieszanych sztukach walki, to bukmacherzy stawiają właśnie go w roli dużego faworyta.

-> PPV na High League 6 kupisz TUTAJ!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-12.png

Labryga o przygotowaniach

Labryga na poważnie podchodzi do przygotowań i ciężko trenuje, aby jak najmocniejsze zaznaczyć swoje wejście do świata MMA. Przeprowadził się do Warszawy i postanowił dołączyć do WCA, gdzie ma okazję m.in. trenować z byłym mistrzem UFC Janem Błachowiczem.

W wywiadzie dla fansportu.pl został zapytany właśnie o wspólne przygotowania z „Cieszyńskim Księciem”:

– Bardzo dobrze. Jeśli chodzi o Janka, jest normalną postacią, nie wywyższa się, jest normalnym gościem. Ma mocne kopyto, ma mocne pierdolnięcie, mega doświadczenie i jest się od kogo uczyć. Niejednokrotnie utarł mi nosa i niejednokrotnie przekazał informacje bardzo ważne, za które dziękuję i pomagają mi w dalszym rozwoju. To jest super. Nie tylko Janek, Daniel Omielańczuk, Szpilka też. Jest z tymi ludźmi co robić – przyznał Denis.

Sprawdź!  Niespodziewany konflikt! Labryga ostro o Natanie: "Ściągnij te babskie kolczyki i zachowuj się jak facet"

Poniżej znajdziesz również rozmowę z Konradem Karwatem. Zawodnik jest skazywany na porażkę, jednak w MMA ma większe doświadczenie i w walce będzie chciał wykorzystać swoje zapasy, aby sprawić niespodziankę i pokonać Labrygę:

Kursy bukmacherskie na walkę Labryga vs. Karwat

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.