High League

(VIDEO) Denis Labryga o przyszłości w sportach walki: „Chciałbym zawalczyć w KSW i dostać się do UFC”

Denis Labryga zdradził, że ma ambitne plany, jeśli chodzi o jego sportową przyszłość. Nie ukrywa, że chciałby walczyć w organizacjach sportowych.

Labryga to zawodnik znany z walk na gołe pięści w federacji WOTORE, który już niedługo zadebiutuje we freak fightach. Swój pierwszy pojedynek stoczy na gali High League 6, która odbędzie się już 18 marca i spróbuje swoich sił w nowej formule.

Labryga o sportowej przyszłości

Denis zadebiutuje w MMA i w klatce High League zmierzy się z Konradem Karwatem. Mimo mniejszego doświadczenia w tej formule jest ogromnym faworytem, gdyż ma lepsze warunki fizyczne oraz znacznie dłużej trenuje sporty walki.

W ostatniej rozmowie z fansportu.pl został zapytany o potencjalnych rywali, gdyż celuje w starcia z Denisem Załęckim i „Don Diego”. Natomiast kiedy stoczy takie pojedynki, może być ciężko znaleźć dla niego odpowiedniego przeciwnika.

Przyznał więc, że być może zdecyduje się wówczas na federację sportową i nie ukrywa, że chciałby zawalczyć w KSW oraz marzy mu się kontrakt z największą organizacją na świecie.

– Na pewno ktoś się znajdzie, może ze sportowych organizacji, typowo KSW. Jeśli nie, no to będzie uderzać w poważne organizacje. Ja głośno marzę, o tych marzeniach wspominałem niejednokrotnie. Chciałbym zawalczyć w KSW w przyszłości i dostać się do UFC. Jestem świeżym zawodnikiem jak na wagę ciężką. Mam 27 lat.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.