FAME MMA

(VIDEO) Debiutująca „Sheeya” rozbija rywalkę w pierwszej rundzie! Otwiera galę FAME 17

Właśnie zakończyło się pierwsze starcie otwierające galę FAME 17. Przed nami kolejne 8 zestawień w tym pojedynki także profesjonalnych zawodników.

W main evencie dzisiejszego wydarzenia dojdzie do walki Amadeusza „Ferrariego” Roślika z pięściarzem Kamilem Łaszczykiem. Wcześniej zobaczymy także pojedynek włodarzy w klatce rzymskiej czy starcie Piotra Szeligi z Marcinem Wrzoskiem.

FAME 17 rozpoczęła natomiast walka kobiet, w której debiutująca „Sheeya” zmierzyła się z Wiktorią Jaroniewską. Co ciekawe, mimo że „Wiki” weszła do klatki z dwoma zwycięstwami na koncie, to ogromną faworytką była jej rywalka.

Przez ostatnie tygodnie sporo mówiło się o tym, że „Sheeya” jest w naprawdę świetnej formie i już dzisiaj mogła udowodnić to w klatce największej polskiej organizacji freakowej.

-> OGLĄDAJ FAME 17 NA ŻYWO <

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

RELACJA

RUNDA 1

Sheeya od razu atakuje prostymi i skraca dystans, ale Wiki ją obala! Bardzo szybkie odwrócenie sytuacji, Kołodziejczyk już z góry. Ciasna pozycja boczna, pracuje nad duszeniem Klaudia. Jaroniewska powoli się podnosi, ale siłowo kontroluje ją Sheeya. Puściła jednak głowę, Wiki zajęła plecy rywalki. Sheeya wykaraskała się i zajęła pozycję z góry, zaczęła ground-and-pound. Obija Wiktorię, która odklepała, a Piotr Jarosz zakończył walkę!

Sprawdź!  Ferrari mógł walczyć z Łaszczykiem w boksie! Ostro skomentował nieudane negocjacje

Oficjalny wynik: Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Sprawdź wywiady po FAME 17:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.