Cage Warriors

(VIDEO) Daniel Skibiński przegrywa przez poddanie w debiucie na gali Cage Warriors!

Drugą porażkę z rzędu zaliczył wczorajszego dnia Daniel Skibiński (18-7), który debiutował w organizacji Cage Warriors. Polak przegrał w drugiej rundzie przez poddanie z Justinem Burlinsonem (7-1).

Justin Burlinson jest perspektywicznym zawodnikiem młodego pokolenia. W zawodowym MMA walczy od 2017 roku i do tej pory stoczył łącznie 8 pojedynków, przegrywając tylko raz.

Na gali Cage Warriors 135 zawalczył ze „Skibą”. Polak miał swoje szanse w pierwszej rundzie, kiedy to zasypał Brytyjczyka lawiną ciosów, a interweniować musiał sędzia, który informował Burlinsona o tym, że musi się bronić. Było blisko nokautu, lecz po chwili Brytyjczyk przejął kontrolę nad walką i końcówka pierwszej rundy należała już do niego.

W drugiej rundzie widoczne było zmęczenie Skibińskiego, a sytuację wykorzystał rywal, który najpierw trafił kopnięciem w głowę, a później wyprowadził soczyste łokcie na twarz „Skiby. Polak wykonał nieudolne obalenie, a o resztę zadbał Burlinson, który zapiął duszenie kończąc tym samym pojedynek i dopisując kolejne zwycięstwo na swoje konto.

Daniel „Skiba” Skibiński jest zwycięzcą drugiego sezonu programu MMAaster, gdzie w finale na GMC 4 wypunktował Michała Michalskiego. Jest on byłym mistrzem Babilon MMA w wadze do 77 kilogramów. To trofeum zdobył na gali z numerem 6, gdzie wygrał przez decyzję sędziowską z Pawłem Pawlakiem. Na EFM Show 1 pokonał Johna Michaela Sheila. Następnie podpisał kontrakt z UAE Warriors. Na gali z numerem 20 pokonał Acoidanem Duque. W swoim przedostatnim boju na UAE Warriors nieoczekiwanie przegrał z Tahirem Abdullaevem. Wczorajsza porażka była drugą z rzędu, poprzednio „Skiba” mógł pochwalić się rekordem 12 zwycięstw z rzędu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.