Brave CFMMA

Marcin Bandel wystąpi na Brave CF 58 w Korei Południowej

Przez ostatnie lata organizacja Brave CF rozwija się w naprawdę dobrym tempie i coraz mocniej poszerza swoją ekspansję na cały świat. Tym razem zawitają do Korei Południowej z galą o numerze 58. Na tym wydarzeniu nasz rodak Marcin Bandel zawalczy z Luisem Felipe Diasem.

Marcin „Bomba” Bandel w przeszłości walczył dla takich organizacji jak FA, GMC, FEN czy ACA. W latach 2014-2015 występował dla Ultimate Fighting Championship, gdzie stoczył dwa przegrane pojedynki. W swoim ostatnim boju podczas gali ACA 96 został pokonany przez Arseniy’a Sultanowa. Jest on znany ze swoich wysokich umiejętności parterowych o czym może świadczyć fakt, że aż 18 razy wygrywał przez poddania. Na EMC 7 powrócił po dwuletniej przerwie, gdzie wygrał Davidem Karpiem. W ostatnim boju na Brave CF 54 poddał Magomeda Ayskhanova.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez BRAVE Combat Federation (@bravemmaf)

Luis Felipe Dias do tej pory głównie walczył na lokalnych galach w Brazylii. Podobnie do Polaka jest niezwykle biegły w sztuce walki parterowej co udowadniał w wielu swoich pojedynkach. Obecnie może się pochwalić 7 wygranymi z rzędu. W swoim poprzednim boju na Shooto Brasil 100 poddał Vanilto Antunesa.

Sprawdź!  (VIDEO) "Don Kasjo" otworzył własną organizację Prime Show MMA! "Planowałem to już po mojej drugiej walce..."

Gala Brave CF 54 odbędzie się 30 kwietnia w Incheonie w Korei Południowej.

źródło: BRAVE CF

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.