FAME MMA

Znamy kursy na walkę Piotr Szeliga vs Norman Parke! Polak ogromnym underdogiem przed FAME 14

Duże pieniądze można zgarnąć obstawiając wygraną Piotra Szeligi. Już 14 maja odbędzie się gala FAME MMA 14. Wczorajszego dnia oficjalnie poinformowano o tym, że konflikt na nadchodzącej gali wyjaśnić zamierzają „Szeli” i Norman Parke. Poznaliśmy właśnie oficjalne kursy bukmacherskie.

Przypomnijmy, że kilka dni temu na FAME MMA 13 swoje pojedynki stoczył zarówno jeden, jak i drugi zawodnik. Szeliga w drugiej rundzie znokautował „Araba„, natomiast Norman Parke wygrał z Popkiem Monsterem już w 30 sekundzie walki przez kontuzję rapera.

Przed galą kibice byli świadkami spięcia przed hotelem w Zabrzu. Norman Parke stwierdził wówczas, że „Szeli” może co najwyżej się schylić i całować jego buty. Na te słowa Szeliga od razu odpowiedział i zaproponował starcie w klatce.

Po tym jak Rzeszowianin potężnie znokautował „Araba” od razu po walce ponownie wyzwał do walki Irlandczyka. Kolejno za kulisami wszedł przed kamery przerywając wywiad, którego udzielał „Stormin” i twarzą w twarz zamienił z nim kilka słów za wszelką cenę dążąc do pojedynku.

Finalnie zawodnicy dogadali się i walka dojdzie do skutku, a pojedynek jest zakontraktowany na szalonych zasadach.

Sprawdź!  Szpilka nie ma wątpliwości! Typuje walkę wieczoru FAME 17: "To nie jest gość z pierwszej łapanki. Liczę, że skopie mu du*ę!"

Klatka rzymska, małe rękawice, formuła K-1!

Galę FAME 13 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

-> Otwórz konto i odbierz bonus

BetClic przedstawił właśnie kursy bukmacherskie.

Na wygranej Szeligi można nieźle zarobić. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 3.00, natomiast na wygraną Normana Parke zaledwie 1.30!

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Źródło: BetClic

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.