Boks

(VIDEO) Co za nokaut! Potężny cios Polaka! Rywal wyniesiony na noszach

Za nami bokserska gala, podczas której nie brakowało wielkich emocji. W jednym z pojedynków Damian Jonak popisał się brutalnym nokautem.

W piątek w Puławach odbyła się gala „Czas Weryfikacji” zorganizowana przez Tymex Boxing Promotion. W jednym z pojedynków w ringu zobaczyliśmy doświadczonego Damiana Jonaka, który ma na swoim koncie 42 zwycięstwa i jedną porażkę.

Nokaut roku?

Zmierzył się on z Argentyńczykiem Nestorem Davidem Camposem, który stoczył dopiero swój 9 zawodowy pojedynek, a starcie rozstrzygnęło się już w trzeciej odsłonie.

Jonak trafił swojego rywala mocnym prawym, po którym ten padł ciężko znokautowany na deski. Przez dłuższy czas nie podnosił się z maty i potrzebował pomocy medyków.

Ależ ciężki nokaut! Wyborna, znakomita, fenomenalna akcja Damiana Jonaka i ciężko poturbowany Argentyńczyk. To była świetna akcja, obniżona pozycja, lewy na dół, a później prawy sierp na górę, bity z doskoku idealnie trafia i nokautuje – mówili komentatorzy będący pod wrażeniem, którzy po chwili dodali – Mamy kandydaturę do nokautu roku.

Po nokaucie głos zabrał także trener Złotkowski, który w rozmowie z MMA Rocks przyznał – Jest pomiędzy nami chemia trenersko-zawodnicza. Ja coś mówię, on to rozumie, tak samo było podczas tej walki. Coś mówiłem, on wiedział. Byłem spokojny o to, jak będzie boksował.

– On był dobrze przygotowany, mieliśmy kombinację przygotowaną, także wiedziałem, że to jest kwestia czasu. Dać mu odpowiedni sygnał, odpowiedni bodziec, w którym momencie.

Źródło: Twitter/YouTube

Sprawdź!  Powietkin szokuje! Dlatego wspiera Usyka w walce z Furym: "To tak naprawdę Rosjanin"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.