FAME MMA

Wojciech Gola zdradza nazwisko rywala „Ferrariego”?! „To będzie najważniejsza walka w jego karierze, można to już powiedzieć”

Niewykluczone, że Fame MMA da Amadeuszowi „Ferrariemu” to, o co prosi od wielu tygodni! Dowiedzieć się tego można z jednego z najnowszych wywiadów Wojciecha Goli.

Na ten moment Roślik w formule MMA wygrał 5 z 8 pojedynków. Jedną porażkę zanotował jednak po dyskwalifikacji, najpierw znokautował Adriana Polaka, a następnie wyprowadził nielegalnego soccer kicka. Na swoim koncie ma zwycięstw z Sylwestrem TkoczemMateuszem Gąsiewskim„Filipkiem”, a na przestrzeni ostatnich kilku tygodni brutalnie skończył Pawła Bombę oraz „Hejtera”.

Popularny „Ferrari” od dawna upomina się jednak o walkę ze sportowcem z krwi i kości. Mowa tu o Kamilu Łaszczyku, zawodowym pięściarzu z rekordem 33-0, który 12. walk w karierze wygrywał przez KO.

Wojciech Gola zdradza rywala „Ferrariego”?!

Niewykluczone, że popularny „Szczurek” dogadał się z Fame MMA i już niedługo wejdzie do świata freak fightów! Tak można zrozumieć ostatnią wypowiedź władarza federacji, Wojciecha Goli.

„WG” udzielając wywiadu Mateuszowi Kaniowskiemu z okazji pierwszego wydarzenia „MOVE” wytłumaczył nieobecność Amadeusza Roślika. „Ferrari” miał być jednym z zawodników w drużynie Goli.

Sprawdź!  Mateusz Murański rzuca wyzwanie Popkowi! "To jest już dłuższy temat, dłuższa historia" [WIDEO]

Nie no ogólnie Amadi to trochę nie pomyślał, bo poleciał na wakacje. Zasłużył na to oczywiście, żeby odpocząć no i właściwie on wraca chyba jutro. No wiesz może nie ogarnął, że będzie jakiś media trening, konferencja., no więc jakby.. no i też ma walkę u nas. To jest drugi czynnik.

Z jego menadżerem rozmawialiśmy, który sam do nas zadzwonił, że to może nie jest najlepszy pomysł, bo to będzie największa walka, najważniejsza walka w jego karierze, można to już powiedzieć. Więc nie chcieliśmy ryzykować i narażać go na kontuzje, więc taka decyzja.

Dziennikarz dopytał, czy wszystko zostało ustalone z Kamilem Łaszczykiemb? Włodarz FAME ugryzł się w język i zachował powściągliwość w dalszej wypowiedzi:

– Powiedziałem bardzo ważna walka, ale czy to będzie Łaszczyk? Zobaczymy. No, czas pokaże.

MOVE 1 odbędzie się już dziś wieczorem. Wszyscy zainteresowani kursami bukmacherskimi na to wydarzenie znajdą je poniżej.

Kursy bukmacherskie na MOVE 1

Galę MOVE 1 obstawisz u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  (VIDEO) Murański typuje walkę Alana: "To jest drugi Najman! Jeszcze nie chce zapłacić na cele charytatywne"

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.