MMA

(VIDEO) Ciężkie KO w walce kobiet! Obrotowym backfistem znokautowała swoją rywalkę!

W Kazaniu właśnie trwa amatorski turniej mieszanych sztuk walki. Już dzisiaj o złote medale zawalczą aż trzy reprezentantki Polski.

Paulina Kontna, Sara Jóźwiak i Magdalena Czaban pokonały swoje przeciwniczki i awansowały do finału turnieju. Wydaje się, że największe szanse na medal ma ostatnia z zawodniczek, która stoczy walkę o mistrzostwo w wadze atomowej, czyli do 47,6 kilogramów.

Wczoraj w jednym z pojedynku kobiet zobaczyliśmy efektowny nokaut. 26-letnia reprezentantka Kazachstanu Ayana Tursyn zmierzyła się z Mariną Corradi z Włoch.

Tursyn w drugiej odsłonie trafiła swoją przeciwniczkę obrotowym backfistem. Cios wszedł na tyle czysto, że Corradi natychmiast padła na deski. Sędzia rzucił się, żeby natychmiast przerwać walkę, jednak 26-latka dwukrotnie dobiła rywalkę, która całkowicie straciła przytomność.

Tursyn ma na koncie amatorskie mistrzostwo świata w MMA z 2019 roku. Jest także mistrzynią Azji. w ćwierćfinale turnieju IMMAF najpierw pokonała przez jednogłośną decyzję Annę Safeevę. Pojedynek z Martiną Corradi był półfinałem, który zapewnił jej awans i starcie z Aiezą Bertolso.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  [WIDEO] Marcin Najman podgrzewa atmosferę przed jego walką z Pawłem Jóźwiakiem "Facet cały czas czerpie z czyichś pomysłów"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *