KSW

[WIDEO] Co za szybkość! Zobacz formę Roberto Soldica przed walką z Patrikiem Kinclem na KSW 63

Już we wrześniu odbędzie się KSW 63. W walce wieczoru do klatki powróci mistrz wagi półśredniej Roberto Soldic stanie do obrony swojego mistrzowskiego pasa a jego rywalem będzie Patrik Kincl.

Roberto Soldic zadebiutował w federacji KSW w 2017 roku, gdzie na gali z numerem 41 zdeklasował Borysa Mańkowskiego  wygrywając z nim przez TKO w trzeciej rundzie i zdobywając pas mistrzowski w kategorii do 77 kilogramów. To trofeum stracił już na KSW 43, gdzie został znokautowany przez Dricusa Du Plessisa. Do rewanżu doszło na KSW 45. Tym razem przez KO w trzeciej rundzie wygrał Chorwat. W ostatnim boju na KSW 56 pokonał przez TKO w 1. rundzie Michała Materlę. Aktualnie posiada fantastyczną serię pięciu wygranych.

Patrik Kincl jest niezwykle doświadczonym zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Walczył dla takich organizacji jak XFN czy ACB.Obecnie może się pochwalić pięcioma wygranymi z rzędu. W KSW zadebiutował w zeszłym roku na gali z numerem 57, gdzie pokonał Tomasza Drwala. W ostatnim boju na KSW 61 wygrał z Tomaszem Romanowskim.

Roberto Soldic prezentuje swoją formę przed KSW 63

Chorwat na swoim Instagramie opublikował nagranie swojego treningu stójkowego. Z tego materiału możemy wywnioskować, że przygotowania idą w bardzo dobrym kierunku.

źródło: Instagram

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *