UFC

(VIDEO) Ciężkie KO w 1 rundzie! Jamahal Hill kładzie spać Johnny’ego Walkera!

W walce wieczoru UFC Vegas 48 spotkali się Johnny Walker i Jmahal Hill. Zawodnicy zmierzyli się w kategorii półciężkiej!

Szukający powrotu na ścieżkę zwycięstw Johnny Walker znów podjął poważne wyzwanie. Brazylijczyk po raz ostatni pojawił się w październiku na UFC Vegas 38, gdzie przegrał jednogłośną decyzją z Thiago Santosem. Choć wcześniej wygrał przez KO z Ryanem Spannem, to jedynie mały wyjątek. Walker polegał w starciach z Nikitą Krylovem i Coreyem Andersonem.

Dzisiejszym rywalem Johnny’ego Walkera był Jamahal Hill. Amerykanin powrócił do oktagonu po szybkiej wygranej przez KO z Jimmym Crutem na UFC Vegas 44. Wcześniej przegrał przez TKO w pojedynku z Paulem Craigiem, w którym zdawało się, że złamał rękę. Ostatecznie skończyło się jednak na dużo lżejszej kontuzji. Póki co jest to też jedyna skaza na rekordzie Hilla, który wynosi 9-1-0.

Przebieg walki

Runda 1

Brazylijczyk dużo szachuje pozycją. W końcu atakuje niecelnym kopnięciem na tułów, a następnie trafia już w łydkę Amerykanina. Hill posyła wysokie kopnięcie, tym samym odpowiada Johnny Walker. Brazylijczyk atakuje też obrotową pięścią. Mocno kopie w nogę „Sweet Deams”, a zaraz próbuje trafić high kickiem! Kontra Jamahla Hilla, ataki z obu stron. Atakuje lewym Amerykanin. Johnny Walker ponownie z wysokim kopnięciem. Próbuje zaatakować prawym, ALE NADZIEWA SIĘ NA MORDERCZY PRAWY SIERPOWY! BEZWŁADNIE PADA BRAZYLIJCZYK!

Oficjalny wynik: Jamahal Hill wygrywa przez KO w 1 rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.