UFC

(VIDEO) Odklepanie w ostatniej sekundzie 1 rundy! Kyle Daukaus wygrywa przez duszenie!

Co-main event UFC Vegas 48 wyjątkowo odbędzie się w wadze umownej. Kyle Daukaus w limicie umownym do 195 funtów spotkał się z Jamiem Pickettem!

Kyle Daukaus w końcu wraca do oktagonu! Amerykanin ostatnim razem nie-wygrał z Kevinem Hollandem po zderzeniu głowami w 1 odsłonie. Fighter był otwarty na rewanż, o czym mówił już na konferencji prasowej, jednak ostatecznie spotka się z Jamiem Pickettem. Będzie to też szansa na wyjście na prostą, bowiem w ostatnich 5 walkach wygrywał jedynie dwukrotnie.

Jego rywalem będzie Jamie Pickett. Amerykanin po zwycięstwie w Dana White’s Contender Series przegrał dwa pierwsze pojedynki. Następnie „The Nightwolf” dwukrotnie zwyciężał przez jednogłośne decyzje z Laureano Starapolim oraz Josephem Holmesem.

Przebieg walki

Runda 1

Daukaus zaczyna niskim kopnięciem, Pickett szuka kopnięć na korpus. Po chwili „Nightwolf” musi się jednak bronić przed obaleniem. Dopiero trzeba próba siłowa udaje się Kyle’owi Daukausowi. Jamie Pickett trzyma jednak moc szyję oponenta, poddusił go przez dobre kilka sekund, jednak zaraz musi ratować się, bo z góry jest rywal. Chował głowę w parterze Pickett, oberwał kilka razy, ale wstał na nogi i sam postraszył Daukausa. Ten zaraz ponownie obala „The Nightwolfa”. Jamie stara się bronić, ale oddaje częściowo plecy. Pozbywa się z nich przeciwnika i trzyma go mocno za nogę. Fighterzy kończą jednak w klinczu na siatce. Po rozerwaniu mocny prawy sierp posłał Daukaus, a za moment po raz trzeci w tej walce sprowadza Jamie’ego Picketta! Ciasno złapał duszenie Kyle Daukaus… A „The Nightwolf” klepie w ostatniej sekundzie rundy!

Oficjalny wynik: Kyle Daukuas wygrywa przez duszenie w 1 rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.