Bellator MMA

(VIDEO) Brutalne KO na Bellator 274! Walka skończona już w 38 sekund!

W ubiegły weekend na gali Bellator 274 widzowie byli świadkami ciężkiego KO! Andrey Koreshkov zwyciężył po brutalnym kopnięciu na żebra.

Co-main event gali Bellator 274 nie potrwał za długo. Już w 38 sekundzie sędzia przerwał walkę Andrey Koreshkov vs. Chance Recountre po obrotowym kopnięciu na żebra w wykonaniu tego pierwszego. „Black Eagle” padł natychmiast, a siłę kopnięcia zobaczyć można poniżej.

Menedżer fightera, Brian Butler, zamieścił następnego dnia wpis na Instagramie, w którym opisał co spowodowało kopnięcie Andreya Koreshkova. Dołączył także zdjęcie z widocznymi złamanymi żebrami zaowdnika:

Chance Recountre ma złamanych 5 żeber i przebite płuco. Nie na to liczyliśmy, ale to było dobrze wymierzone kopnięcie i każdego by zatrzymało. Następnym razem będziemy mieli pełen obóz i wrócimy silniejsi.

Chance jest dobrej myśli i przygotowuje się do operacji. Dziękujemy ekipie Bellator MMA, którzy byli niezwykle pomocni. Gratulacje dla Andreya Koreshkova i jego drużyny za zwycięstwo.

Sam Recountre również zamieścił wpis ze szpitala. Fighter nie jest zachwycony tym, jak walka się potoczyła, jak i kontuzjami, które z niej wyniósł. Niemniej jednak nie stracił humoru.

Sprawdź!  Vadim Nemkov po obronie pasa na gali Bellator 257: Jestem gotowy zarówno na Yoela Romero, jak i Anthonego Johnsona

Czuję się całkiem radośnie jak na gościa z 5 złamanymi żebrami, pękniętym, zalanym krwią płucem i opuchniętą nerką. Nie całkiem tak sobie wyobrażałem powrót do Bellatora, ale gratulacje dla Andreya Koreshkova i wielkie dzięki pracownikom federacji za ich ciężką pracę tak przed, jak i po walce. Czuję, że o mnie zadbano.

Chuj, zdarza się. Dziękuję wszystkim za wsparcie i życzenia powrotu do zdrowia. Obłożą mi żebra jakimś metalem i wrócę jak Wolverine ze szkieletem z adamantium.

Źródło: Bellator, MMA Fighting

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.