High League

(VIDEO) „Boxdel” nie podjął wyzwania! Najman przygotował dla niego specjalne powitanie!

Fani liczyli na to, że zobaczą sparing włodarza FAME z Marcinem Najmanem, jednak ostatecznie do niego nie doszło. „El Testosteron” przygotował nawet dla swojego rywala specjalne powitanie.

W ostatnich tygodniach w mediach było głośno o nadchodzącym sparingu pomiędzy „Boxdelem” i Najmanem. Co ciekawe, zawodnik z Częstochowy ma już na swoim koncie głośny sparing, do którego nigdy nie doszła. Mowa tutaj o konfrontacji z Krzysztofem Stanowskim, który postanowił nie pojawiać się w umówionym miejscu, gdyż stwierdził, że jedynie sobie żartował.

Co ze sparingiem „Boxdel” vs Najman?

Niestety, już kilka dni temu „Boxdel” opublikował materiał, w którym oświadczył, że nie pojawi się na sparingu. Wyjaśnił wszystko w takich słowach – Ja naprawdę mógłbym mu wybić z głowy to, że on myśli, że by się po mnie przejechał. Pokonałem Pawła Jóźwiaka, który pokonał go w paręnaście sekund. Nie ważne czy przygniotłem Jóźwiaka brzuchem, to wykorzystałem swoje atuty tak, by wygrać. Walczyłem w klatce rzymskiej dłużej niż Najman przez swoją całą karierę.

– (…) Kolejna rzecz jest taka, że ja chciałem walczyć jakiś czas temu z Tobą Marcin. Zrobić sparing z Tobą, a Ty się obsrałeś i mówiłeś przez telefon naszemu wspólnemu znajomemu, że nie możesz, bo nie wiesz, jak to się skończy, a masz niepewną walkę w High League. (…) Ja nie jestem psem, któremu powiesz, że ma gdzieś być jakiegoś dnia i już będę tam kur*a dreptał, bo Ty sobie powiedziałeś, że 20 marca będzie solówka i „Boxdel” już ma przyjeżdżać.

Następnie zapowiedział, że konfrontacja jest nieunikniona i zapewne dojdzie do niej w najbliższych miesiącach. Zarówno kibice, jak i sam Najman liczy jednak, że sparing odbędzie się w poniedziałek. „El Testosteron” przygotował nawet z tej okazji orkiestrę:

Sprawdź!  (VIDEO) Dojdzie do walki Załęcki vs Szeliga? Denis komentuje! "Do pionu bym go ustawił. Szybki nokaut by dostał"

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.