FAME MMA

Amadeusz Ferrari o treningach w Tajlandii: „Sparowałem z najlepszym wietnamskim zawodnikiem z ONE”

Za nami specjalny Cage z udziałem „Ferrariego”, który miał okazję ze szczegółami odnieść się m.in. do nadchodzącej walki na FAME 17.

W main evencie freak fighter zmierzy się z zawodowym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem, który jest niepokonany i ma na swoim koncie 32 zwycięstwa. Starcie odbędzie się jednak w formule MMA, co da pewną przewagę Amadeuszowi Roślikowi, który jest bardziej doświadczony, jeśli chodzi o walki w klatce.

„Ferrari” o przygotowaniach do FAME 17

Przed pierwszą konferencją „Ferrari” oświadczył, że przez ostatnie miesiące nie skupiał się na przygotowaniach, gdyż jak stwierdził – Na takiego małego leszcza nie trzeba trenować.

Może się wydawać, że freak fighter lekceważy mocnego przeciwnika, jednak ten podczas wczorajszego Cage’a zapewnił, że zdaje sobie sprawę, jak dobrym zawodnikiem jest Kamil Łaszczyk:

– Zdaje sobie sprawę, że to jest jeden z najlepszych pięściarzy. 32 walki wygrane, jakość niektórych przeciwników pozostawia wiele do życzenia, ale był na jego koncie też Farmer, który później był przez ileś lat mistrzem świata. Ja doceniam jego poziom sportowy i głównie dlatego dostał tę walkę.

Następnie wyjaśnił, że tak naprawdę musiał ograniczyć treningi przez kontuzję – Nabawiłem się kontuzji niestety, która praktycznie wyłączyła możliwość trenowania.

„Ferrari” podczas pobytu w Tajlandii miał jednak okazję trochę potrenować i przyznał – Teraz sparowałem w Tajlandii z najlepszym wietnamskim zawodnikiem MMA, który by go zgniótł w minutę maksymalnie. Walczy w ONE Championship. Na przykład z nim sparowałem.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  FAME chciało powrotu Najmana!? "El Testosteron" ujawnia kulisy walki z Murańskim: "Tak, zgłosili się. Była rozmowa, ale..."

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.