PRIME SHOW MMA

(VIDEO) „Bagietka” nie odpuszcza rywalowi! Awantura na face-to-face! „Jechać z ku**ami!”

Za nami face to face z udziałem Michała „Bagietki” Gorzelanczyka i Patryk „Robalini” Śliwa. Podczas programu nie brakowało dużych dymów.

„Bagietka” to freak fighter, który zyskał wielu fanów przy okazji debiutu podczas Prime Show MMA 2. Zadbał o odpowiednie emocje nie tylko w klatce, ale także poza nią. Wdawał się m.in. w awantury z Jasiem Kapelą, a w walce przed czasem pokonał Jana Pateckiego.

„Bagietka” rzuca się na rywala

Tym razem Gorzelanczyk stanie do walki z „Robalinim”. Dla obu zawodników będzie to drugie starcie w klatce. „Bagietka” jest jednak faworytem, gdyż w debiucie pokonał rywala, natomiast Patryk Śliwa przegrał z „BodyChristem”, nie wyprowadzając żadnego celnego ciosu.

Podczas wczorajszego spotkania przeciwników twarzą w twarz doszło do kilku awantur. Najpierw to „Robalini” zaatakował rywala. Mogliśmy spodziewać się, że „Bagietka” nie odpuści i prędzej czy później odpowie. Tak też się stało.

Następnie kiedy zawodnicy stanęli twarzą w twarz Gorzelanczyk rzucił się na przeciwnika i wykrzyczał – Jechać z ku*wami!

Żadne z zawodników nie odniósł jednak większych obrażeń, gdyż ochrona od razu interweniowała i rozdzielała skłóconych przeciwników:

Źródło: Twitter

Sprawdź!  "Popek" ma szansę znokautować Życińskiego? "Stawiam na moje pie***lnięcie. Jak trafię czysto to po zawodach"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.