MMA

(VIDEO) W powietrzu znokautował swojego rywala! Niewiarygodne KO na gali Khabiba!

W Moskwie odbyła się gala organizacji należącej do byłego mistrz UFC Khabiba Nurmagomedova. Podczas wydarzenia doszło do niewiarygodnego nokautu.

W walce wieczoru gali EFC 43 mistrz kategorii lekkiej Mehdi Dakaev (14-2) przystąpił do pierwszej brony pasa i zmierzył się z Makkasharipem Zaynukovem (11-4). Starcie było zakontraktowane na pięć rund, jednak zakończyło się już w drugiej odsłonie ciężkim nokautem.

Dakaev kilkadziesiąt sekund po rozpoczęciu rundy zasypał swojego rywala serią ciosów. Mocnym prawym naruszył pretendenta, który schował się za podwójną gardą. Zawodnik popełnił wielki błąd, jednak raczej nikt nie spodziewał się, że mistrz wykorzysta to w taki sposób.

Zaynukovem uciekając przed ciosami, odwrócił się plecami do rywala. Dakaev, który poszedł za ciosem, nie zamierzał przepuścić okazji i rzucił się za swoim przeciwnikiem. Będąc w powietrzu, trafił Zaynukova, a zawodnik padł znokautowany.

Wcześniej doszło do innego ciężkiego nokautu. Gamzat Khiramagomedov (10-1) zmierzył się z Giuliano del Vigną (5-1), którego posłał na deski potężnym lewym sierpowym. Zawodnik stracił przytomność i sztywny wylądował na macie. Zwycięzca pojedynku widząc, co stało się z rywalem, już go nie dobijał.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  [WIDEO] UFC Vegas 36: Brunson vs. Till - wyniki ważenia. David Zawada w limicie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.