High LeaguePRIME SHOW MMA

Co z walką ze Szpilką? Don Kasjo wyjaśnia: „Miała być walka w marcu, Artur obs*ał zbroję. Raczej jak w tym roku nie dojdzie, to…”

Kasjusz Życiński w ostatnim wywiadzie został zapytany o Artura Szpilkę. Przyznał, że jeśli w tym roku nie dojdzie do walki, to nie będzie dłużej zainteresowany starciem z byłym pięściarzem.

Na ten pojedynek kibice czekają od dawna. Przez pewien czas wydawało się, że zestawienie jest bliskie dogadania i w końcu zobaczymy starcie freak fightera z profesjonalnym zawodnikiem. Ostatecznie nic jednak z tego nie wyszło i nie wiadomo, czy do walki w ogóle dojdzie.

„Don Kasjo” o Arturze Szpilce

Sam „Szpila” wygadał się w wywiadach, że starcie miała zorganizować federacja High League, jednak plany pokrzyżowało dołączenie „Don Kasjo” do Prime Show MMA. Następnie w jednym z wywiadów Artur zdradził, że na początku 2023 roku ma zaboksować w walce freakowej.

Sporo się jednak pozmieniało. Szpilka w styczniu miał zawalczyć z Arkadiuszem Wrzoskiem, ale doznał kontuzji i musiał przejść operację. Następnie dogadał się z Mariuszem Pudzianowskim na starcie, do którego ma dojść jeszcze w tym roku.

„Szpila” więc najprawdopodobniej musiałby najpierw zmierzyć się z byłym strongmanem, a dopiero potem z Życińskim. Freak fighter w ostatnim wywiadzie dla Super Expressu zaznaczył jednak, że jeśli do starcia nie dojdzie w 2023 roku, to raczej nie będzie już zainteresowany tą walką.

Sprawdź!  Życiński tłumaczy, dlaczego znokautuje Szpilkę: "Skończyłem Rataja przed czasem. Z małymi się bawię, dużych kończę"

Wypowiedział się również na temat pojedynku Szpilka vs Pudzianowski i wskazał faworyta:

– Pudzian pewnie przygnębiony po ostatniej porażce, za dużo tam nie pokazał, więc Artur ma duże szanse na początku walki. To, że jak go tam sprowadzi do parteru… Chociaż w tym parterze Mariusz ostatnio nic nie pokazał, a Artur z tego, co wiemy, ma dobrych trenerów. Raczej bym obstawiał Artura.

– A z Arturem w boksie? Raczej jak w tym roku nie dojdzie, to już mnie nie będzie interesowało. Miała być walk w marcu, Artur obsrał zbroję. Niech robi swoje, ja robię swoje i tyle.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.