UFC

[VIDEO] Alexander Volkov kończy Rozenstruika! TKO już w 1. rundzie!

Walką wieczoru gali UFC Vegas 56, która odbyła się minionej nocy było starcie w wadze ciężkiej. Rosjanin Alxander Volkov zmierzył się z Jairzinho Rozenstruikiem.

Doświadczony Alexander Volkov nie miał w ostatnich kilku walkach szczęścia. Rosjanin do UFC Vegas 56 podchodził po porażce przez poddanie z Tomem Aspinallem już w 1. rundzie. Wcześniej popularny „Drago”, który w przeszłości dzierżył też tytuł mistrzowski federacji Bellator, pokonał pewną, jednogłośną decyzją na UFC 267 Marcina Tyburę.

Oponentem Volkova na UFC Vegas 56 był inny niedoszły rywal Polaka. Jairzinho Rozenstruik szykował się do starcia z „Tyburem” na UFC 273, jednak polski ciężki wypadł z walki na dzień przed galą. Wcześniej surinamski „Bigi Boi” przegrał przez decyzję z Curtisem Blaydesem we wrześniu ubiegłego roku, co poprzedził skończeniem przez TKO w 1. rundzie Augusto Sakaia.

Alexander Volkov vs. Jairzinho Rozenstruik

Alexander Volkov rozpoczął main event UFC Vegas 56 od low kicka, po którym poszło też kopnięcie na korpus. Rosjanin miał ewidentną przewagę wzrostu i zasięgu, jednak Rozenstruik także odpowiedział swoim middle kickiem. „Drago” kontynuował atak wyprowadzając niezłe proste. Surinamczyk kontynuował okopywanie nogi Volkova. Rosjanin szukał kolejnego kopnięcia na brzuch, jednak jego nogę złapał „Bigi Boi”! Jairzinho Rozenstruik natychmiast wyprowadził potężny lewy sierp, który trafił rywala w szczękę! Surinamczyk natychmiast rozpuścił ręce, szukając KO na przeciwniku, który wyciągnął ręce blokując uderzenia. Po chwili sam Volkov trafił mocnym podbródkowym. Rozenstruik wycofał się pod siatkę, a „Drago” spokojnie podszedł do oponenta i wyprowadził niezwykle celny prawy prosty! Jairzinho aż zakołysało, a Volkov rozpoczął serię haków i podbródkowych! Po jednym z uderzeń „Bigi Boiowi” wypadła szczęka, a Rosjanin kontynuował dzieło zniszczenia na osuwającym się rywalu, aż nie znalazł się między nimi sędzia, kończąc walkę!

Oficjalny wynik: Alexander Volkov wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.