UFC

Marcin Tybura wypada w ostatniej chwili! Walka z Rozenstruikiem odwołana!

W niemal ostatniej chwili z karty walk UFC 273 wypadła kolejna walka. Niestety dla polskich fanów, zawodnikiem z urazem jest Marcin Tybura.

Wczorajszy dzień był tradycyjnie dniem oficjalnego ważenia fighterów przed UFC 273. Marcin Tybura pojawił się na miejscu i wniósł 253 funty (114,75 kg). Rywal, Jairzinho Rozenstruik ważył 252,5 funta. Niestety do pojedynku ostatecznie nie dojdzie. O sytuacji poinformowała sama organizacja za pośrednictwem Twittera.

Z powodu choroby, Marcin Tybura został wycofany z pojedynku z Jairzinho Rozenstrukiem na UFC 273. W wyniku tego pojedynek został usunięty z karty walk.

Na chwilę obecną brak szczegółowych informacji na temat tego, co spowodowało anulowanie pojedynku. Również za pośrednictwem Twittera niedoszły oponent Polaka zamieścił wideo, na którym przekazał kilka ciepłych słów w kierunku „Tybura”:

Cześć wszystkim niestety moja walka z Marcinem Tyburą została anulowana, z powodu choroby Marcina. Nic nie da się zrobić w tej sytuacji. Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia i mam nadzieję, że spotkamy się kolejnym razem.

Co ciekawe, nie jest to pierwsza sytuacja, gdy starcie Tybura vs. Rozenstruik zostało anulowane. Zawodnicy pierwotnie mieli się spotkać na UFC Vegas 49 w styczniu, jednak z nieujawnionych powodów przeniesiono ich pojedynek na UFC 273.

Sprawdź!  UFC 260 Miocic vs Ngannou 2 - Karta walk, pełna rozpiska

Transmisja na żywo UFC 273 w STS TV

Galę UFC 273 można oglądać za pośrednictwem UFC Fight Pass, do której dostęp wynosi 9,99 euro/miesiąc. Cała gala UFC 273 będzie jednak dostępna w STS TV dla użytkowników STS. Wystarczy zarejestrować się na stronie bukmachera TUTAJ, by móc oglądać UFC 273 za darmo już od karty wstępnej!

Używając kodu UFC przy rejestracji otrzymacie darmowe 29 zł na dowolny zakład i możliwość zakładu bez ryzyka do 200 zł. Dzięki STS TV otrzymacie darmową transmisję UFC 273 na komputerze, telefonie komórkowym, czy tablecie!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.