GROMDA

Vasyl uderza w Don Diego! Twierdzi, że mistrz boi się rewanżu! „Widziałem w jego oczach, że…”

Vasyl Halych po raz kolejny w mocnych słowach wypowiedział się na temat mistrza GROMDY. Twierdzi, że Mateusz Kubiszyn boi się walki rewanżowej.

Już dzisiaj odbędzie się gala GROMDA 14, podczas której do ringu powróci weteran organizacji. Ostatni raz Ukraińca oglądaliśmy w akcji ponad rok temu. Teraz po długiej przerwie stoczy super fight z „Reksiem”, jednym z najbardziej doświadczonych zawodników GROMDY.

-> Oglądaj galę GROMDA 14 na żywo

Vasyl uderza w mistrza GROMDY

W ostatnim pojedynku Vasyl zmierzył się z „Don Diego”, a stawka była wysoka. Zwycięzca bowiem zgarnął miano pretendenta i stanął do walki o tytuł. W górę dopiero w piątej odsłonie powędrowała ręka Kubiszyna, który brutalnie rozbił swojego rywala.

Następnie „Don Diego” wygrał z Bartłomiejem Domalikiem i zdobył pas. Halych natomiast nie stoczył żadnej walki, a mimo to nawołuje do rewanżu z mistrzem. Kiedy Kubiszyn zaproponował, aby najpierw zmierzył się z „Balboą” o miano pretendenta, ten zarzucił mu strach.

Teraz w ostatnim wywiadzie po oficjalnej ceremonii po raz kolejny uderzył w byłego rywala i skierował w jego stronę takie słowa:

Sprawdź!  (VIDEO) Kubiszyn rozbija Vasyla! Narożnik poddaje walkę! GROMDA przypomina krwawe starcie na gołe pięści

– Rewanż musi być. On coś tam gada. Po prostu się boi. Jak walczyliśmy, to już widziałem w jego oczach, że się bał, że przegra. Teraz się jeszcze bardziej boi i gada, że nie chce rewanżu czy coś. Ja chcę „Diego” dorwać i teraz to już mu pokażę na pewno.

Sprawdź wywiady przed GROMDA 14:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.