GROMDA

Walka reprezentantów Lecha i Ruchu na GROMDA 17! Loco poczuł „kibicowskiego kopa”

Na dzisiejszej gali GROMDA 17 dojdzie do kibicowskiej potyczki reprezentantów Lecha Poznań i Ruchu Chorzów. „Loco” z wielkopolskiej ekipy nie ukrywa, że zaczyna czuć ekscytację przed debiutem w walkach na gołe pięści.

Kibice walk na gołe pięści nie mogą się doczekać jutrzejszej gali GROMDA 17. W ringu na pewno poleje się krew i zobaczymy szereg ciężkich nokautów. Wreszcie w walce wieczoru dojdzie do hitowego rewanżu o pas: Mateusz „Don Diego” Kubiszyn raz jeszcze zmierzy się z Bartłomiejem „Balboą” Domalikiem!

Transmisja z gali GROMDA 17: Don Diego vs. Balboa 2 będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 39,99 zł. GROMDA oferuje także droższe pakiety z wyższą jakością transmisji.

gromda 17

LOCO przed kibicowską walką na GROMDA 17

GROMDZIE nie ma miękkiej gry i organizacja tworzy naprawdę ciekawe zestawienia. Występujący pod ksywką „Loco” z ekipy Lecha Poznań zmierzy się na gołe pięści z reprezentantem Ruchu Chorzów, „Szakalem”! To bardzo ciekawy pojedynek, w którym będzie można liczyć na głośny doping. Próbkę tego Ślązacy pokazali dopingując swojego bjoka.

Sprawdź!  (VIDEO) "Psycho" powraca na GROMDĘ i wygrywa z "Krychą" po wymęczającej walce

„Loco” w rozmowie z oficjalnym kanałem GROMDA przyznał, że w drodze do Pionek nie czuł żadnej presji. Po tym, jak dowiedział się, kto będzie jego rywalem, poczuł „kibicowskiego kopa”:

– Dopóki tu nie przyjechałem, to nie myślałem o tym. Dzisiaj dopiero poczułem takiego kopa kibicowskiego, jak przyjeżdżałem, to w ogóle o tym nie myślałem. Na pewno się bardzo chłopaki cieszą. Fajnie się będzie to oglądało. Ja się cieszę na taką walkę. 

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.