GROMDA

Kajfasz przed pojedynkiem z Parisem na GROMDA 14: „Też jest chuliganem, więc wiem, że…”

Już tylko godziny dzielą nas od gali GROMDA 14! O 20:00 rozpocznie się wyczekiwane wydarzenie, podczas którego dojdzie do turnieju i aż 5 superfightów.

W pojedynkach dodatkowych czekają na nas m.in. takie zestawienia jak Łukasz Parobiec vs Luke Atkin, „Scarface” vs „Taeddy” czy Vasyl Halych vs „Reksio”. Zobaczymy również konfrontację kibica Wisły Kraków z chuliganem francuskiego PSG.

-> Oglądaj galę GROMDA 14 na żywo

Kajfasz przed walką z chuliganem PSG

W pojedynku chuliganów Jakub „Kajfasz” Sorota zmierzy się z Paulem Parisem” Bichetem. Obaj zawodnicy stoczyli już po jednym starciu w ringu GROMDY, ale ponieśli porażki. Teraz spróbują po raz pierwszy zwyciężyć w największej polskiej organizacji walk na gołe pięści.

Po oficjalnym losowaniu „Kajfasz” przyznał, że zapewne czeka nas brutalny pojedynek do samego końca, gdyż żaden z chuliganów nie będzie chciał odpuścić:

– Też jest chuliganem, więc wiem, że będzie się bił do końca, bo przeważnie chuligani tak robią. To jest charakter i lubimy się napi…lać. Jest wyższy, zasięg większy. Będę robił na pewno wszystko, co dozwolone w GROMDZIE.

Sprawdź wywiady przed GROMDA 14.

Sprawdź!  Denis nie ma wątpliwości! Wskazał faworyta w walce Don Diego vs Balboa: "Zmiecie go z tego ringu" [VIDEO]

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.