GROMDA

Gorilla szykował się na starcie z kolosem! Zawalczy o pas po GROMDA 17? (VIDEO)

Paweł „Gorilla” Werszynin wystąpi na dzisiejszej gali GROMDA 17 w starciu z o wiele większym Jakubem Słomką. Niepokonany bijok zdradził, że szykował się na tego typu zestawienie.

Dzisiejszego wieczoru odbędzie się  GROMDA 17, którą uświetni rewanż o pas niekwestionowanego mistrza. Mateusz Kubiszyn po raz kolejny spróbuje skończyć z zerem w kolumnie porażek i zostać pierwszym, który nie tylko pokonał Bartłomieja Domalika, lecz także zrobił to dwukrotnie.

Transmisja z gali GROMDA 17: Don Diego vs. Balboa 2 będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 39,99 zł. GROMDA oferuje także droższe pakiety z wyższą jakością transmisji.

gromda 17

GORILLA przed GROMDA 17

W jednym z superfightów GROMDA 17 dojdzie do istnego pojedynku Dawida z Goliatem na gołe pięści. Paweł Weszynin zmierzy się z potężnym Jakubem Słomką. Niepokonany „Gorilla” zdradził w rozmowie z FANSPORTU TV, że szykował się na starcie z dużo większym oponentem. Odpowiedział też na pytanie, czy po ewentualnej wygranej będzie domagał się walki mistrzowskiej?

– Dobieram sobie dużych sparingpartnerów bo wiedziałem, że w końcu przyjdzie mi się z takim zmierzyć. Miałem jednego nawet 2 metrowego, bardzo dobrze wyszkolonego kickboksera z kadry Polski. Jestem gotowy na takie wyzwania i na takie gabaryty.

Tak naprawdę zdaję się na to co organizator powie i kogo mi da i tyle. Ja tak naprawdę się skupiam tylko na wieczorze, będę tylko chodził, tarczował. Powtarzał to, co mam zrobić w walce. Lubię ten stan bo jestem zafiksowany i skupiony na walce tak, że nawet trzęsienie ziemi mnie z niego nie wyprowadzi.

Zobacz też inne wywiady przed GROMDA 17:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.