GROMDA

Vasyl może zapomnieć o rewanżu? Don Diego domaga się szacunku dla mistrza GROMDY! (VIDEO)

Mateusz „Don Diego” Kubiszyn po raz kolejny zabrał głos na temat tego, czy zmierzy się w niedalekiej przyszłości z Vasylem Halychem.

Ukraiński bijok był rywalem „Don Diego” na gali GROMDA 10, gdzie przegrał dopiero w 5. rundzie. Wcześniej niejednokrotnie podgryzał Kubiszyna, ale po walce oddał mu szacunek. Do swoistego trash talku wrócił jednak jakiś czas później. Mateusz, który wystąpi już w ten piątek na GROMDA 17, po tym jasno i klarownie stwierdzał, że Vasyl o rewanżu może zapomnieć.

Transmisja z gali GROMDA 17: Don Diego vs. Balboa 2 będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 39,99 zł. GROMDA oferuje także droższe pakiety z wyższą jakością transmisji.

gromda 17

Don Diego o rewanżu z Vasylem przed GROMDA 17

Temat Halycha powrócił podczas wczorajszego programu na żywo z udziałem szefa organizacji, Mariusza Grabowskiego. Stwierdził on, że Vasyl mocno pracuje nad tym, by wywalczyć sobie title shota. Mateusz Kubiszyn, który dołączył do studia poprzez łącza, nie jest jednak skłonny dać rewanżu Ukraińcowi.

Sprawdź!  (VIDEO) GROMDA 9 - Oficjalne ważenie i losowanie NA ŻYWO!

– Vasyl niech sobie powalczy już wiemy gdzie! Tutaj najzwyczajniej w świecie chodzi o ten brak szacunku. Jeśli wielokrotnie mówimy, że GROMDA charakteryzuje się tym, że łamiemy sobie kości, naprawdę brutalnie ze sobą walczymy i okazujemy sobie szacunek, to ja tego szacunku wymagam. Wymagam go do mistrza. A mistrzem nie jest ten, który będzie bluzgać, będzie wyzywać innych.

– Dostał w czapkę, przeprosił i później nabrał więcej sterydów i znowu zaczęło mu świrować w głowie. Z Bartkiem potrafimy normalnie rozmawiać. Oddajemy siebie w ringu, bo najzwyczajniej w świecie darzymy siebie szacunkiem. A ten kundel najzwyczajniej w świecie niech wyjeżdża „tam”. (…) Jak dla mnie bliżej walki o pas jest „Joker”, niż Vasyl.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.