GROMDA

Vasyl Halych pokonuje Tomasza „Zadymę” Gromadzkiego i wygrywa turniej GROMDA oraz 100 tys. złotych!

Za nami długo oczekiwany finał walk na gołe pięści GROMDA! W walce wieczoru spotkali się Tomasz „Zadyma” Gromadzki oraz Vasyl Halych! Kto wygrał finał GROMDA 6?

Walka Tomasz „Zadyma” Gromadzki vs Vasyl Halych

W walce wieczoru „Zadyma” zmierzył się z Vasylem, a stawką tego pojedynku było 100 tysięcy złotych. Na karcie walk zobaczyliśmy również debiutantów takich jak Patryk Chacia, czy Marcin „Wąski” Kunikowski.

Tomasz Gromadzki to obecnie zawodowy pięściarz z rekordem 11 zwycięstw (3 przez nokauty), 4 porażek i 1 remisu. W przeszłości utytułowany karateka oraz kick-boxer Wielokrotny medalista mistrzostw Polski czy zawodowy mistrz Polski w kickboxingu w low-kicku. W karate multimedalista mistrzostw Polski oraz wicemistrz Pucharu Europy w Full Contact. Od czerwca 2020 roku związany z GROMDĄ.

Po tym jak Vasyl wygrał trzeci turniej, Gromadzki nie czekał długo i zgłosił się do czwartej edycji, gdzie pokonał kolejno takich zawodników jak Dominik Michalik, Daniel Więcławski i Paweł Strzelczyk.

Ukrainiec jest związany z GROMDĄ od samego początku. Zadebiutował na pierwszej gali pokonując Pawła Dziubę, a następnie przegrywając z Michałem Bławdziewiczem. Po półrocznej przerwie i mocnych treningach stricte pod walki na gołe pięści powrócił i zanotował 3 zwycięstwa z rzędu tym samym zdobywając miejsce w wielkim finale.

Sprawdź!  (VIDEO) Mariusz Grabowski nie jest fanem konfliktów w GROMDZIE. "Tutaj jest szacunek i trzeba go dotrzymywać!"

Vasyl oprócz tego na ten moment bez sukcesów walczy w MMA, gdzie nie odniósł jeszcze zawodowego zwycięstwa (0-3). Ukrainiec zdążył już zadebiutować na ringu bokserskim remisem z utalentowanym Oskarem Wierzejskim.

GROMDA 6: Tomasz „Zadyma” Gromadzki vs Vasyl Halych

Mocno ruszyli obaj zawodnicy, jednak aktywniejszy „Zadyma”, który szuka zejść aby trafić rywala. Wymiany pojedynczych ciosów, Vasyl próbuje utrzymać walkę w dystansie. „Zadyma” bardzo intensywnie naciera na Ukraińca trafiając kilkoma ciosami na korpus. Pod koniec rundy bardzo mocna wymiana, gdzie Gromadzki zostaje trafiony. Będziemy mieli drugą rundę.

Zawodnicy rozpoczęli również intensywnie, kłopoty „Zadymy”, który mocno krwawi. Vasyl boksuje z chłodną głową i na spokojnie punktuje rywala. Sędzia zwraca uwagę Vasylowi na przytrzymywanie, wznawia pojedynek i w końcówce do twarzy „Zadymy” dochodzi mocny sierp.

Trzecia runda. Vasyl spycha do defensywy „Zadymę”, mordercza i chaotyczna wymiana. Gromadzki próbuje zejść jednak ma problem, aby dosięgnąć Ukraińca. „Zadyma” zakrwawiony zbiera cios za ciosem.

Czwarta runda. Zacięta walka, „Vasyl” kontroluje pojedynek i nie daje szans „Zadymie”. Imponująca forma Ukraińca. Całkowicie zakrwawione oko Gromadzkiego i wygląda to coraz gorzej. Mamy piątą rundę bez limitu czasowego!

Sprawdź!  Brutalna lekcja od Scarface'a! Błyskawicznie demoluje rywala [WIDEO]

Vasyl konsekwentnie idzie do przodu i ubija Gromadzkiego kilkoma ciosami, lekarz sprawdza, czy aby na pewno jest zdolny do dalszej walki. Kolejne brutalne wymiany w klinczu. Twarz Vasyla nienaruszona, natomiast „Zadyma” zalewa się krwią. Gromadzki przyjmuje niezliczoną ilość ciosów, jednak Vasyl nie popełnia błędów. Lekarz daje kolejne ostrzeżenie „Zadymie” i być może zaraz przerwie pojedynek. Kolejne ciosy wyprowadzane przez Vasyla dochodzą do twarzy Gromadzkiego, który jest w bardzo trudnej sytuacji.

Vasyl przyjmuje znaczące ciosy i od razu nerwowo reaguje co zauważają nawet komentatorzy. Gromadzki być może w końcu znalazł plan na ten pojedynek. Mamy już piątą minutę piątej rundy! W szóstej minucie lekarz podchodzi do Tomka Gromadzkiego i daje mu ostatnią szansę, swoje uwagi przekazuje sędziemu.

„Zadyma” trafia Vasyla, jednak ten jak skała stoi w miejscu i nic nie robi sobie z jego ciosów. Siódma minuta i Vasyl z zakrwawionym okiem! „Zadyma” idzie za ciosem i wie, że to jest jego szansa! Oko Ukrainca zamyka się. Jednak nic z tego, Vasyl znowu atakuje i sędzia przerywa walkę.

Sprawdź!  Wiemy, kiedy rewanż Don Diego vs Balboa! Szef GROMDY potwierdza [WIDEO]

VASYL HALYCH WYGRYWA PRZEZ TKO! Lekarz przerywa walkę w 7 minucie 5 rundy.