Boks

Underground Boxing Night 2 PPV – Gdzie i kiedy oglądać? Cena PPV

W tę sobotę 1 kwietnia odbędzie się gala Underground Boxing Night 2, której transmisja odbędzie się wyłącznie w PPV. Tego wieczoru na kibiców czekają niesamowite emocje i ekscytujące walki w boksie oraz K-1! Gdzie i jak oglądać Underground Boxing Night 2? Jaka cena? Kiedy i o której Underground Boxing Night 2?

To już druga edycja wyróżniającej się na polskim rynku organizacji. Underground Boxing Night przykuwa uwagę swoim wystrojem i wyjątkową oprawą. Zawodnicy nie mierzą się w tradycyjnym ringu, a w arenie 3×3 m, której pole wyznaczają snopki siana. Już w ubiegłym roku zobaczyliśmy kilka nokautów, a organizatorzy zapewniają, że tym razem gala spełni oczekiwania kibiców!

-> Oglądaj Underground Boxing Night 2! <-

Underground Boxing Night 2 – Transmisja PPV

Jednym z pomysłodawców tego wydarzenia jest Dawid Amboziak. Popularny „Ambro” znany jest z występów między innymi w największej freakowej organizacji Fame MMA. Wraz z biznesowym partnerem Mateuszem wspólnie zorganizowali pierwszą galę, a teraz powracają ze świetnymi atrakcjami!

Przede wszystkim odbędzie się 8-osobowy turniej, w którym do zgarnięcia jest wyjątkowa nagroda. Zwycięzca uda się na obóz do świetnego pięściarza Andrzeja Fonfary, gdzie będą mieli szansę podszkolić swoje umiejętności. „Ambro” zaznaczał w wywiadzie dla Fansportu TV, że chcą kreować nowe gwiazdy. Całą rozmowę z organizatorami zobaczycie poniżej.

Sprawdź!  Underground Boxing Night III - Turniej K-1, boks i extra fighty. Znamy szczegóły gali!

Gdzie oglądać Underground Boxing Night 2? Transmisja odbędzie się wyłącznie w systemie PPV, którego cena jest najniższa na rynku! Oprócz turnieju z kapitalną nagrodą nie zabraknie również extra fightów, z których jeden odbędzie się na zasadach K-1.

Underground Boxing Night 2: Gdzie oglądać? Cena PPV

Jak oglądać Underground Boxing Night 2? Wystarczy wykupić dostęp do transmisji PPV. Cena to jedynie 19,99 zł, zdecydowanie najniższa biorąc pod uwagę inne wydarzenia streamowane online. Jak kupić dostęp?

Wystarczy dosłownie kilka kliknięć. Należy podać takie podać podstawowe dane, jak imię i nazwisko, czy adres e-mail. Następnie można przejść do płatności. Za Underground Boxing Night 2 PPV zapłacić można kartą lub TPAY. Organizatorzy nie przewidują gali za darmo, a transmisja PPV rozpocznie się 1 kwietnia w sobotę o godzinie 20:00.

Karta walk Underground Boxing Night 2

Uczestnicy turnieju:

 • Mateusz „Bodzio” Grochowski
 • Adam Bylina
 • Hubert Łąkowski
 • Artur Kamiński
 • Adam Tutak
 • Hubert Krasuski
 • Piotr „Kliczko” Danielski
 • Marcin Majka

Extra fighty:

 • Artur „Chuligan” Tomala vs Mateusz „Shargi” Szargut
 • Patryk Mielniczuk vs Hubert Marcisz
 • Marcin Chraniuk vs Dawid Rostek
 • Michał Idziak vs Adrian Gała
Sprawdź!  Usyk o największym rywalu w swoim życiu: "Sam dla siebie jestem najtrudniejszym przeciwnikiem. Codziennie zmuszam się do..."

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.