Boks

Wyjątkowa nagroda w turnieju Underground Boxing Night 2! „Nie ma chyba nic lepszego, niż…” [VIDEO]

Już w najbliższą sobotę 1 kwietnia odbędzie się Underground Boxing Night 2, gdzie kibice zobaczą w nim 8-osobowy turniej z wyjątkową nagrodą. Tą będzie wyjazd na obóz bokserski do Andrzeja Fonfary!

To już druga edycja wydarzenia, na którym zawodnicy mierzą się w małym ringu 3×3 metry, który wyznaczają snopki siana. Kibice znajdują się bardzo blisko zawodników, którzy walczyć będą w dziesięciouncjowych rękawicach na zasadach boksu. W jednym z extra fightów dojdzie też do starcia w K-1.

-> Oglądaj Underground Boxing Night 2 na żywo <-

Wyjątkowa nagroda w turnieju

Uwagę wszystkich zwraca oczywiście ośmioosobowy turniej, a zwłaszcza nagroda. Tą jest w pełni opłacony wyjazd na obóz do Andrzeja Fonfary, o czym więcej opowiedzieli szefowie Underground Boxing Night w rozmowie z kanałem Fansportu TV.

Każdy będzie żądny wygranej, bo nie oszukujmy się, nagroda jest bardzo fajna. Wyjazd do Stanów Zjednoczonych do Andrzeja [Fonfary], gdzie Andrzej zjadł zęby na tym boksie zawodowym. Przede wszystkim w Stanach, osiągnął tam bardzo duży sukces i może pomóc młodym adeptom w dalszej karierze.

Andrzej jest moim dobrym kolegą, otworzył szkółkę Factory Boxing Gym w Chicago, tam trenuje młodych adeptów boksu i ma kilku swoich zawodników. Stwierdziłem, że nie ma chyba nic lepszego dla takiego zawodnika, niż wyjazd do Stanów.

Jak przyznał Mateusz, wyjazd do Andrzeja Fonfary może otworzyć zwycięzcy drzwi do wielkiej kariery, o co nierzadko ciężko w Polsce, czy nawet Europie.

Sprawdź!  (VIDEO) "Don Kasjo" o starciu z Arturem Szpilką: "Nasza walka sprzedałaby cały Stadion Narodowy. Mój trener..."

– Wielu polskich bokserów zawodowych też ma wiele walk na koncie, ale ciężko im się przebić gdzieś tam za granicę, za Ocean. Mogą powalczyć w Polsce, Anglii, Niemczech, ale nie mają takiej siły przebicia promotorskiej, czy nie mają „znajomości”, by wyjechać do Stanów. A my taką możliwość im dajemy.

Tak naprawdę jest możliwość zostania, gdy ten zawodnik dobrze by pokazał się na sparingach, treningach. Dużo łatwiej będzie mu rozpocząć tę karierę, bo być może ktoś zobaczy go w Stanach, zostanie tam i podpisze kontrakt.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.